Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Chorzowie do placówek, szkół i ośrodków szkolno – wychowawczych na rok szkolny 2023/2024 tj. od 01 października 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.
Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00453163
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-19 16:14
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6272733808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Wykonawcy
5 przyznanych
DARIUSZ JOJKOChorzów, PL
180 000 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
53 400 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
133 200 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
172 800 PLNDARIUSZ JOJKOChorzów, PL
180 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.