Przeprowadzenie obowiązkowych szkoleń dla lekarzy i lekarzy dentystów w ramach stażu podyplomowego
WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00453317
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-20 07:50
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542770064
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia i pierwszej pomocy
Wykonawcy
9 przyznanych
ŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
8510 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
8510 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
10 027 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
68 820 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
97 890 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
61 272 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
61 272 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
38 548,5 PLNŚLĄSKA IZBA LEKARSKAKatowice, PL
57 892 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.