Budowa budynku biurowo-socjalnego - kancelarii leśnictw Leszczyny i Sierakośce wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.
NADLEŚNICTWO BIRCZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00453581
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00453581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-20 09:18
- Lokalizacja
- Stara Bircza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8556b7a3-1fd2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7950010169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00453581 z dnia 2023-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku biurowo-socjalnego - kancelarii leśnictw Leszczyny i Sierakośce wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BIRCZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650502296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 99
1.5.2.) Miejscowość: Stara Bircza
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-740
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bircza@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bircza.krosno.lasy.gov.pl/web/bircza
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bircza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bircza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku biurowo-socjalnego - kancelarii leśnictw Leszczyny i Sierakośce wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8556b7a3-1fd2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00416297/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa kancelarii Leśnictw Łodzinka oraz Posada Rybotycka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00301163
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.66.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa nowego budynku biurowo-socjalnego stanowiącego samodzielną kancelarię dwóch leśnictw – Leszczyny i Sierakośce wraz z infrastrukturą towarzyszącą – przyłączami, drogami wewnętrznymi i parkingami, chodnikami, ogrodzeniem, studnią wierconą i zbiornikiem ścieków na działce 202/2 w Makowej, wyposażeniem i umeblowaniem na terenie Nadleśnictwa Bircza. Obiekt położony będzie na działce nr 202/2 obręb 0014 Makowa, gmina Fredropol.
Budynek jednokondygnacyjny, wolnostojący, z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony, użyteczności publicznej o zwartej bryle, pokryty dachem czterospadowym. Funkcja budynku – kat. XVI – budynek biurowy.
Na parterze zaprojektowano: 2 pomieszczenia biurowe, 2 magazyny podręczne, pomieszczenie socjalne, techniczne, magazyn ppoż., łazienkę, korytarz i wiatrołap. Obiekt przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wejście/wjazd poprzez pochylnię usytuowaną na zewnątrz budynku przy wejściu głównym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego nie można było wcześniej przewidzieć.| 2023-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |