Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez ZDP w Miechowie w sezonie zimowym 2023– 2024 z podziałem na zadania.
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIECHOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00453654
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-20 09:36
- Lokalizacja
- Miechów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6591331127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania oblodzeńUsługi odśnieżaniaRóżne usługi
Wykonawcy
6 przyznanych
MARIUSZ DĄBROWSKIMiechów, PL
173 124 PLNWIESŁAWA WOŹNIAKMałoszów, PL
140 994 PLNMARIUSZ DĄBROWSKIMiechów, PL
131 814 PLNWIESŁAWA WOŹNIAKMałoszów, PL
133 650 PLNADAM MIREKMiechów, PL
173 124 PLNMARIUSZ DĄBROWSKIMiechów, PL
69 556,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.