BUDOWA ZIELONEJ KLASY I ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W JELENIEJ GÓRZE

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00453891
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00453891/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-20 10:27
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2a8f9cd-538a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoGry i zabawki, wyposażenie parków zabawWyposażenie placów zabawUrządzenia bezpośredniego monitorowania

Wykonawcy

1 przyznane

BUDBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiłków, PL · lot 0
536 280 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00453891 z dnia 2023-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA ZIELONEJ KLASY I ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W JELENIEJ GÓRZE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA ZIELONEJ KLASY I ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 10 W JELENIEJ GÓRZE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2a8f9cd-538a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453891

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00038786/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Sportowa dziesiątka - zadanie realizowane w ramch Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00399031

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.70.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 373170,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie tzw. Zielonej klasy i zagospodarowanie terenu wokół Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze wraz z dostawą i montażem urządzeń.

Zamówienie realizowane jest w ramach Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2023 jako zadanie pn.: „Sportowa dziesiątka”.

Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową opracowaną przez PRO PLANTS Studio Projektowe Ewelina Fuszara z siedzibą w Gdyni w czerwcu 2023 r..
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) wykonanie altany o wymiarach 6x9 m ze stolikami, ławkami i tablicą kredową,
2) montaż rolet antywłamaniowych w altanie,
3) wykonanie przyłącza elektrycznego do altany,
4) dostawę i montaż kina plenerowego – rozwijany ekranu sufitowy w altanie,
5) wykonanie strefy gier – stoliki betonowe do gry w szachy/warcaby - 4 szt. ,
6) wykonanie gier podwórkowych podłogowych na nawierzchni utwardzonej takich jak: gra W klasy, Twister, Dart, Naśladuj mnie, Taniec Hopla, Szef,
7) wykonanie miejsca do rysowania kredą na nawierzchni utwardzonej,
8) wykonanie miejsca do rysowania kredą na tablicach,
9) wykonanie ciągów komunikacji pieszej,
10) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów,
11) montaż małej architektury takiej jak: kosze na śmieci 3 szt., ławka półokrągła (do wewnątrz) – 2 szt., ławka półokrągła (na zewnątrz) – 2 szt., stół z ławkami – 4 szt., stół z krzesłem - 1 szt., donica
na nasadzenia – 5 szt., pergola – 1 szt., żagiel przeciwsłoneczny – 2 szt.
12) wykonanie monitoringu zewnętrznego w postaci kamery stałopozycyjnej na słupie oświetleniowym, która zostanie włączona do monitoringu miejskiego radiowo.

UWAGA:
Z uwagi na fakt, że zakres zleconych robót jest mniejszy niż ujęty w dokumentacji projektowej załączona dokumentacja jest wiążąca w zakresie wynikającym z Tomu III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Z dokumentacji projektowej wyłączony jest zakres dotyczący:
- przebudowy oświetlenia placu szkolnego,
- wymiany piłkochwytów przy istniejącym boisku.

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 536280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 536280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112812686

7.3.3) Ulica: Widokowa nr 2

7.3.4) Miejscowość: Miłków

7.3.5) Kod pocztowy: 58-535

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 536280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Planowany termin wykonania przedmiotu zamówienia ustala się do 2 miesięcy licząc od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 19.12.2023 r.
2 Wykonawca zobowiązany jest na co najmniej 7 dni przed terminem wskazanym w pkt 1 zakończyć wykonywanie robót budowlanych i zgłosić pisemnie Zamawiającemu gotowość do odbioru końcowego.
2023-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane