Konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przemków – dojazdy pożarowe nr 16 oraz 23

Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Przemków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00454240
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00454240/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-20 11:30
Lokalizacja
Przemków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a6bda1b0-34d4-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6930012472
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowychRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

BUDO-TRANS Krzysztof HutyraLegnickie Pola, PL · lot 0
458 113,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00454240 z dnia 2023-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przemków
– dojazdy pożarowe nr 16 oraz 23

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Przemków

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Przemków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390238660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szklarki, ul. Ceglana 3

1.5.2.) Miejscowość: Przemków

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-170

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 76 83 20 719

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przemkow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przemkow.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/2b4df672-bbb2-447f-9476-657bf5cfc4ca

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przemków
– dojazdy pożarowe nr 16 oraz 23

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6bda1b0-34d4-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454240

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00213178/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przemków – dojazdy pożarowe nr 16 oraz 23

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351641/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 381417,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia: Konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przemków – dojazdy pożarowe nr 16 oraz 23 zgodnie z uproszczoną dokumentacją techniczną oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót. W ramach przedmiotu zamówienia należy dokonać konserwacji pełno nawierzchniowej dróg leśnych, tj. dojazdu pożarowego nr 16 oraz dojazd pożarowy nr 23 polegających na uzupełnieniu ubytków, wykonaniu nowej warstwy oraz ścięciu poboczy we wskazanych miejscach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458113,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458113,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 458113,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDO-TRANS Krzysztof Hutyra

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911004075

7.3.3) Ulica: Gniewomierz 73

7.3.4) Miejscowość: Legnickie Pole

7.3.5) Kod pocztowy: 59-241

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 458113,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-07
2023-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane