Remont dachu w ramach zadania: Remont budynku Domu Rolnika w Jaworowej stanowiącego lokalne centrum integracji
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00454764
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00454764/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-20 13:07
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d877d5b6-52e3-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00454764 z dnia 2023-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu w ramach zadania: Remont budynku Domu Rolnika w Jaworowej stanowiącego lokalne centrum integracji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d877d5b6-52e3-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu w ramach zadania: Remont budynku Domu Rolnika w Jaworowej stanowiącego lokalne centrum integracji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d877d5b6-52e3-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454764
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00396605
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.40.2023.IW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dachu Domu Rolnika w Jaworowej.
Na realizację zadania składa się przeprowadzenie remontu dachu Domu Rolnika w Jaworowej przy ul. Warszawskiej 95 na terenie Gminy Raszyn. Remont budynku obejmuje wymianę części drewnianej konstrukcji dachu oraz pokrycia dachu. W tym celu należy wykonać prace przygotowawcze zapewniające bezpieczne przeprowadzenie remontu, demontaż istniejących elementów wraz z ich wywozem i utylizacją, wymianę części drewnianej konstrukcji dachu, wykonanie pokrycia dachu z blachy powlekanej trapezowej, wymianę obróbek blacharskich, rynien oraz rur spustowych, wykonanie elewacji na kominach, wykonanie instalacji elektrycznej, odgromowej (wraz z wykonaniem pomiarów poprawności funkcjonowania). W ramach zamówienia należy wykonać również wszystkie niezbędne roboty towarzyszące oraz prace porządkowe.
W/w roboty należy wykonać zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia – stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ.
Przedmiot umowy jest współfinansowany w ramach w ramach programu wsparcia „Mazowsze dla lokalnych centrów integracyjnych 2023” na realizację zadania pn.: „Remont budynku Domu Rolnika w Jaworowej stanowiącego lokalne centrum integracji”. Podmiotem Finansującym jest Województwo Mazowieckie reprezentowane przez Zarząd Województwa Mazowieckiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 7 ustawy Prawo zamówień publicznych.Wykonawca wybrany w postępowaniu uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia.
| 2023-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |