SW 1 – REMONT SCHODÓW DO PIWNICY, WYMIANA GŁÓWNYCH DRZWI, BUDOWA ŚCIANKI DZIAŁOWEJ ORAZ INSTALACJI TELETECHNICZNEJ W POM. 110 I 111
Wojskowa Akademia Techniczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00454814
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00454814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-20 13:18
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64848d06-3d8f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5270206300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00454814 z dnia 2023-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SW 1 – REMONT SCHODÓW DO PIWNICY, WYMIANA GŁÓWNYCH DRZWI, BUDOWA ŚCIANKI DZIAŁOWEJ ORAZ INSTALACJI TELETECHNICZNEJ W POM. 110 I 111
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wat.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SW 1 – REMONT SCHODÓW DO PIWNICY, WYMIANA GŁÓWNYCH DRZWI, BUDOWA ŚCIANKI DZIAŁOWEJ ORAZ INSTALACJI TELETECHNICZNEJ W POM. 110 I 1112.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64848d06-3d8f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00170899/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.58 SW 1 – remont schodów do piwnicy, wymiana głównych drzwi, budowa ścianki działowej oraz instalacji teletechnicznej w pom. 110 i 111.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00357414
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 151/DRN/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont schodów zewnętrznych do piwnicy, wymiana drzwi zewnętrznych budynku wraz z pracami naprawczymi posadzki gressowej w wiatrołapie, naprawa rampy dostaw wykonanie nowych odbojnic oraz rozbudowa przewodów wentylacyjnych wraz z zamontowaniem nowego okapu w pomieszczeniu zmywalni naczyń w Stołówce Wojskowej nr 1 (SW1) Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) przy ul. gen. S. Kaliskiego 25 w Warszawie; działka nr 7/4, obręb 6-10-04.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu.| 2023-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |