Remont elewacji budynku nr 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej
Gmina Ełk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00454816
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00454816/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-20 13:19
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3e626d4-2fa3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8481831367
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00454816 z dnia 2023-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku nr 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ełk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671099
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 28A
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 876194500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@elk.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elk.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://elk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku nr 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3e626d4-2fa3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454816
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044164/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont elewacji budynku nr 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00333660
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.3.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie elewacji budynku nr 1 Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi Ełckiej przy ul. Ełckiej 18. Zamówienie nie obejmuje części budynku znajdującego się w gminnym rejestrze zabytków. Zakres budynku objętego remontem elewacji zgodnie z rzutem budynku – załącznik nr 1.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) ustawienie rusztowań
b) zabezpieczenie przed uszkodzeniem i ubrudzeniem stolarki okiennej i drzwiowej, parapetów, rynien i rur spustowych, dachu wraz z podbitką oraz wszelkich urządzeń i elementów zamocowanych na elewacji jak również trawników, chodników i terenów wokół budynku;
c) demontaż i ponowny montaż elementów zamocowanych na powierzchni ścian;
d) demontaż i ponowny montaż rur spustowych;
e) czyszczenie elewacji preparatem grzybobójczym i glonobójczym;
f) naprawa elewacji polegająca na uzupełnieniu ubytków, pęknięć, rys tynku na ścianach - naprawy miejscowe;
g) zagruntowanie powierzchni przed malowaniem i tynkowaniem;
h) usuniecie istniejącej i ułożenie nowej wyprawy z tynku silikonowego lub silikonowo-silikatowego cienkowarstwowego na części elewacji ścian (masa klejowo-szpachlowa do tkaniny z włókna szklanego, tynk cienkowarstwowy);
i) usunięcie istniejącej warstwy tynku z cokołów i ułożenie nowej wyprawy tynkarskiej – tynk mozaikowy;
j) 2-dwukrotne malowanie tynków elewacyjną farbą silikonową w kolorystyce i układem kolorów uzgodnionej z zamawiającym. Proponowane kolory powinny być jak najbardziej zbliżone do istniejącej elewacji budynku wykonanego w ramach oddzielnego zamówienia pn. Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w miejscowości Nowa Wieś Ełcka. Ostateczna kolorystyka elewacji powinna zostać uzgodniona z Zamawiającym i Użytkownikiem:
• kolor podstawowy ścian RAL 9003 – biały przełamany odcieniem kości słoniowej,
• kolor dopełniający RAL 7047 – odcień szarego,
• kolor cokołów 9007 – ciemnoszary;
k) usuniecie zabezpieczeń z elementów niepodlegających naprawie i malowaniu i ich oczyszczenie;
l) wywóz i utylizacja odpadów;
m) przywrócenie stanu trawników i terenu wokół budynku do stanu pierwotnego przed remontem (rekultywacja);
n) wymiana kratek wentylacyjnych.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia wskazany jest w Załączniku nr 7 do
SWZ oraz Załączniku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 275000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIB-BUD Zbigniew Łostowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8491002000
7.3.4) Miejscowość: Regiel
7.3.5) Kod pocztowy: 19-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 275000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |