Utwardzenie i oświetlenie działki 3-98/13 przy ul. Kopernika w Kętrzynie
Gmina Miejska Kętrzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00102656
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00102656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-13 10:44
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2687c038-2cce-4cc8-a79e-062fc70b257d
- Identyfikator
- 7422051331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102656 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie i oświetlenie działki 3-98/13 przy ul. Kopernika w Kętrzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kętrzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umketrzyn@miastoketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastoketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2687c038-2cce-4cc8-a79e-062fc70b257d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utwardzenie i oświetlenie działki 3-98/13 przy ul. Kopernika w Kętrzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2687c038-2cce-4cc8-a79e-062fc70b257d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043090/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Utwardzenie i oświetlenie działki 3-98/13 przy ul. Kopernika w Kętrzynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069444
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.04.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243005,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w formule „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na:
a) opracowaniu dokumentacji projektowej utwardzenia działki oraz budowy oświetlenia wraz z pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę, oraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych w zakresie i na zasadach określonych w umowie, z prawem wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do Dokumentacji projektowej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników CD/DVD, na których Dokumentację projektową utrwalono;
b) wykonaniu robót budowlanych, w tym pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót według sporządzonych opracowań projektowych zgodnie z dokumentacją projektową posiadającą pozwolenie na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę wraz z opracowaniem Dokumentacji powykonawczej w tym przeniesienie autorskich praw majątkowych w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, z prawem wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do wskazanej Dokumentacji powykonawczej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników CD/DVD, na których Dokumentację powykonawczą utrwalono.
Szczegółowy opis i zakres robót objętych przedmiotem zamówienia określa program funkcjonalno-użytkowy zawarty w załączniku nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
31527210-1 - Latarnie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |