Budowa sieci wodociągowej w ul. Pomyślnej w miejscowości Niemcz, Maksymilianowo oraz budowa odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej do granicy działek na terenie gminy Osielsko.

GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00454942
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00454942/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-20 13:42
Lokalizacja
Żołędowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58bb069f-4586-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
090033908
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

2 przyznane

HYDROTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBlękwit, PL · lot 0
172 280,77 PLN
HYDROTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBlękwit, PL · lot 1
190 543,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00454942 z dnia 2023-10-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej w ul. Pomyślnej w miejscowości Niemcz, Maksymilianowo oraz budowa odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej do granicy działek na terenie gminy Osielsko.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY ZAKŁAD KOMUNALNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090033908

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jastrzębia 62

1.5.2.) Miejscowość: Żołędowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523282600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gzk-zoledowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58bb069f-4586-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci wodociągowej w ul. Pomyślnej w miejscowości Niemcz, Maksymilianowo oraz budowa odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej do granicy działek na terenie gminy Osielsko.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58bb069f-4586-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454942

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045031/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Budowa sieci wodociągowej w ul. Pomyślnej w miejscowości Niemcz, Maksymilianowo oraz budowa odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej do granicy działek na terenie gminy Osielsko.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00369748

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GZK.271.B.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 606026,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część A:
Budowa sieci wodociągowej w rejonie ul. Pomyślnej w miejscowości Niemcz, Maksymilianowo gm. Osielsko:
- sieć wodociągowa PEØ160 – 200,1 m
- sieć wodociągowa PEØ110 – 229,5 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.) Wartość części: 493008,21 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część B:
Budowa odgałęzień sieci kanalizacji sanitarnej do granicy działek na terenie gminy Osielsko:
1. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 266/53 ul. Słoneczna Jagodowo – 5,1 m
2. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 134/17 ul. Nobla Niemcz – 6,0 m
3. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 81/21 ul. Bydgoska Niemcz – 4,7 m
4. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PE40 do granicy dz. nr 238/6 ul. Kusocińskiego Niemcz – 3,0 m
5. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 245/5 ul. Okoniowa Niemcz – 4,7 m
6. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 702/1 ul. Chabrowa Osielsko - 8,1 m
7. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 923/3 ul. Jodowa Osielsko – 13,0 m
8. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 862 ul. Klonowa Osielsko – 2,6 m
9. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 352/126 ul. Kolonijna Osielsko – 6,2 m
10. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 191/20 ul. Poprzeczna Osielsko – 1,6 m
11. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PVC160 do granicy dz. nr 65/49 ul. Brzozowa Żołędowo – 3,2 m
12. odgałęzienie sieci kanalizacji sanitarnej PE40 do granicy dz. nr 278/44 ul. Złota Żołędowo – 7,2 m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.) Wartość części: 113017,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172280,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244836,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172280,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydrotechnika Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7671720009

7.3.3) Ulica: ul. Szczęśliwa 3

7.3.4) Miejscowość: Błękwit , Złotów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172280,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190543,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198891,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190543,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hydrotechnika Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7671720009

7.3.3) Ulica: ul. Szczęśliwa 3

7.3.4) Miejscowość: Błękwit , Złotów

7.3.5) Kod pocztowy: 77-400

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190543,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane