Sukcesywna dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ustce
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00447764
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00447764/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-07 08:45
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ab509c1-6dd2-446b-ba5c-7601619907dc
- Identyfikator
- 8391036755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowy
Wykonawcy
1 przyznane
OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL · lot 0
538 002 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00447764 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o. w Ustce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770948932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiejska 7
1.5.2.) Miejscowość: Ustka
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-270
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 8144 811
1.5.8.) Numer faksu: 59 8144 277
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkustka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkustka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ab509c1-6dd2-446b-ba5c-7601619907dc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka ze 100% udziałem gminy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wywóz nieczystości, oczyszczanie miasta, pielęgnacja terenów zielonych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki KomunalnejSp. z o.o. w Ustce
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ab509c1-6dd2-446b-ba5c-7601619907dc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447764
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 538002,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw płynnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ustce przez okres 12 miesięcy.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę olej napędowy w ilości szacunkowej 90 000 litrów.
3. Podana w pkt. 2. wielkość zakupu oleju napędowego stanowi wartość szacunkową, określoną na podstawie aktualnego stanu wiedzy Zamawiającego, dotyczącej zapotrzebowania na olej napędowy w okresie 12 miesięcy. Zamawiający gwarantuje zakup oleju napędowego w ilości nie mniejszej niż 70% podanej wielkości, z zastrzeżeniem pkt. 6.2. SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 538002,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 564570,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 538002,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: OKTAN Brzeski Grzenkowicz Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 192459465
7.3.3) Ulica: Bohaterów Westerplatte 7
7.3.4) Miejscowość: Słupsk
7.3.5) Kod pocztowy: 76-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 538002,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |