Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.
Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00455072
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00455072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-10-20 14:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4819ebb8-61bf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5213319840
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00455072 z dnia 2023-10-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006742820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czereśniowa 98
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-456
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 571-61-00
1.5.8.) Numer faksu: (22) 571-61-01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@modr.mazowsze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.modr.mazowsze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://modr-mazowsze.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4819ebb8-61bf-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00455072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00108968/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w budynku szkoleniowym w MODR O/Poświętne w Płońsku.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00425140
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.29.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151769,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoleniowego w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku. Przedmiot zamówienia obejmuje: a) dostawę, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 48 kWp, b) przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do instalacji elektroenergetycznej, c) wykonanie pomiarów końcowych elektrycznych, d) opracowanie dokumentacji powykonawczej, e) wystąpienie w imieniu Zamawiającego do właściwego operatora sieci dystrybucyjnej (OSD) ze zgłoszeniem, wraz z dokumentacją techniczną, o przyłączeniu instalacji fotowoltaicznej do sieci elektroenergetycznej, f) przeszkolenie wyznaczonych przez Zamawiającego osób w zakresie prawidłowej eksploatacji instalacji fotowoltaicznej, wraz z opracowaniem szczegółowej instrukcji obsługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44112410-5 - Konstrukcje dachowe
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty w postępowaniu podlegały odrzuceniu.| 2023-10-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |