Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych - Przedszkole im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Kujawskim.
Przedszkole im. Juliana Tuwima
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00455571
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-22 11:09
- Lokalizacja
- Aleksandrów Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8911578222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty zwierząt hodowlanychWarzywa mrożoneOwoce, warzywa i podobne produktyDania gotoweProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieRyby, skorupiaki i produkty wodne
Wykonawcy
2 przyznane
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
12 769 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
18 790 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.