"Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m" - II postępowanie
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00455691
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00455691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-23 07:58
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed84cb9b-5b6d-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8411609072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00455691 z dnia 2023-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m" - II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A
1.5.2.) Miejscowość: Lębork
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 8623 987
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed84cb9b-5b6d-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m" - II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed84cb9b-5b6d-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00455691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018066/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień - Garczegorze długości 400 m (II postępowanie)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410724
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: zdp-zp.333.8.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
Zadanie 1: Przebudowa drogi powiatowej nr 1309G Łebień –Garczegorze długości 400 m, klasy Z, KR 3-4.
Zadanie 2: Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych na DP 1309G w km 17+520 w m. Garczegorze
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z uproszczoną dokumentacją projektową stanowiącą załącznik do SWZ. Zadanie będzie realizowane na podstawie zgłoszenia robót.
Przed złożeniem oferty i ustaleniem wartości kosztorysowej prac należy dokładnie przeanalizować opis przedmiotu zamówienia z załączonymi materiałami. Wykonawca dokona dokładnego rozpoznania, co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności jakie mogą wpłynąć na wykonanie zamówienia.
Przy sporządzaniu wyceny ofertowej przedmiar robót należy traktować jako podstawowy do określenia ilości i zakresu robót.
Wszelkie rozbiórki należy dokonać w taki sposób, aby odzyskany materiał mógł być w jak największym zakresie możliwy do ponownego wykorzystania. Odzyskany materiał Wykonawca przewiezie do magazynu wskazanego przez Zamawiającego (do 15,0 km). Materiał zostanie złożony przez Wykonawcę w sposób umożliwiający jego ponowne wykorzystanie. Wszystkie pozostałe materiały nie nadający się do ponownego wykorzystania (materiał ziemny) Wykonawca wywiezie i zutylizuje we własnym zakresie. Koszty te należy wliczyć w cenę.
6. Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót:
Zadanie 1:
1. Roboty przygotowawcze/ziemne,
2. Podbudowy/Nawierzchnie,
3. Pobocza/Zjazdy.
Zaprojektowano poszerzenie i wzmocnienie istniejącej nawierzchni jezdni nowymi warstwami bitumicznymi (wyrównanie 100 kg/m2, siatka szklano-węglowa, w-wa ścieralna gr 4 cm), z obustronnymi poboczami gruntowymi z mieszanki optymalnej z kruszyw naturalnych szerokości 0,75m. Na całej długości przewidziano odwodnienie powierzchniowe spadkami podłużnymi i poprzecznymi do istniejących rowów przydrożnych i na tereny przyległe w granicach pasa drogowego. W zakresie prac przewidziano wykonanie zjazdów gospodarczych oraz karczowanie krzaków na całej szerokości pasa drogowego.
Zadanie 2:
1. Roboty rozbiórkowe,
2. Roboty drogowe
Zaprojektowano wyniesione przejście dla pieszych z mm-a koloru czarnego z oznakowaniem poziomym cienkowarstwowym.
Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za właściwe wykonanie robót zgodnie z STWiOR:
- D-M-0.00.00 Wymagania ogólne.
- D-01.00.00 Roboty przygotowawcze.
- D-01 01.01a Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych oraz sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej.
- D-01.02.01 Usuniecie drzew i krzaków.
- D-01.02.02 Zdjęcie humusu lub darniny
- D- 04.04.02b Podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszywa niezwiązanego
D-04.05.01a Podbudowa i podłoże ulepszone z mieszanki kruszywa związanego hydraulicznie cementem
- D-04.03.01a Połączenie międzywarstwowe nawierzchni drogowej emulsją asfaltową.
- D-05.03.05a Nawierzchnie z betonu asfaltowego. Warstwa ścieralna
- D-05.03.05b Nawierzchnie z betonu asfaltowego. Warstwa wiążąca i wyrównawcza.
-D-07.01.01 Oznakowanie poziome.
-D-08.01.01b ustawienie krawężników betonowych.
- ZABEZPIECZENIE siatką nawierzchni asfaltowej przed spękaniami odbitymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 555504,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 557374,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 555504,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Leszek Piechowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411239209
7.3.3) Ulica: Pogorszewo 2/1
7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś Lęborska
7.3.5) Kod pocztowy: 84-351
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 555504,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-30| 2023-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |