„Termomodernizację budynku Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Dać Szansę" w Choczni”
STOWARZYSZENIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH "DAĆ SZANSĘ" W WADOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00455961
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00455961/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-23 09:25
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4266ebf-53ab-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5512327818
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00455961 z dnia 2023-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizację budynku Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Dać Szansę" w Choczni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH "DAĆ SZANSĘ" W WADOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356682044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kochanowskiego 42
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 609203014
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jonczyk40@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dacszanse.pl/aktualnosci/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c4266ebf-53ab-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę"
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Termomodernizację budynku Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Dać Szansę" w Choczni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4266ebf-53ab-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00455961
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż przedmiot niniejszego zamówienia będzie realizowany w ramach dofinansowania z Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398793
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Termomodernizacja budynku Niepublicznego Punktu Przedszkolnego "Dać Szansę" w Choczni zlokalizowanego w Choczni przy ul. Kościelnej 3, 34 – 123 Chocznia i obejmuje:
wymianę na nowoczesne oprawy ze źródłami światła typu LED (część pomieszczeń);
montaż instalacji PV na dachu budynku, (moc generatora PV 3.1 kWp);
docieplenie podłogi poddasza (30 cm - wełna luzem);
docieplenie ścian zewnętrznych od poziomu gruntu (15 cm – styropian);
docieplenie połaci dachowej wraz z niezbędnymi naprawami (15 cm - wełna mineralna);
Uwaga !!! W zakres przedmiotu zamówienia nie wchodzi wymiana pokrycia dachowego (blachy), wymiana rynien oraz wymiana obróbek blacharskich przy kominach.
docieplenie ścian gruntowych i ścian piwnic powyżej terenu (10 cm – styropian);
wymiana drzwi wewnętrznych do wiatrołapu (nowy wsp. U = 1.3).
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa w skład której wchodzą:
Audyt energetyczny budynku wraz z załącznikami zawierający zestawienie przewidywanych do wykonania robót podstawowych wraz z ich opisem - zał. nr 1a) do SWZ;
Dokumentacja techniczna wraz z załącznikami - zał. nr 1b) do SWZ;
Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót - zał. nr 1c) do SWZ.
Zamawiający informuje, iż w przypadku gdy z treści załączonej do SWZ Dokumentacji technicznej (wraz z załącznikami) wynikać będzie realizacja zakresu robót budowlanych niewskazanych w Audycie energetycznym budynku (wraz z załącznikami) jako zakres objęty „Optymalne rozwiązanie modernizacyjne” Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie oferty i wykonać jedynie ten zakres który jest niezbędny do osiągnięcia wskazanego w Audyt energetyczny budynku (wraz z załącznikami) optymalnego efektu ekologicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 632470,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632470,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 632470,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabriel Fryc Firma Budowlano Instalacyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512356895
7.3.3) Ulica: ul. Spacerowa 5
7.3.4) Miejscowość: Ryczów
7.3.5) Kod pocztowy: 34-115
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 632470,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |