Modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie

GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA IM.STANISŁAWA KONOPKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00102786
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00102786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-13 11:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89490917-6893-4fa4-94b2-c0f3222a8dc7
Identyfikator
5212970496
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemuUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemówTestowanie oprogramowaniaUsługi szkolenia specjalistycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102786 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GŁÓWNA BIBLIOTEKA LEKARSKA IM.STANISŁAWA KONOPKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Główna Biblioteka Lekarska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289319

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Chocimska 22

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-791

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 849-78-51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gbl.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gbl.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-89490917-6893-4fa4-94b2-c0f3222a8dc7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Główna Biblioteka Lekarska

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89490917-6893-4fa4-94b2-c0f3222a8dc7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102011

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GBL-ITiA.26.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja baz własnych Głównej Biblioteki Lekarskiej im. Stanisława Konopki w Warszawie.
2. Realizacja zamówienia odbywać się będzie w oparciu o technologię open source DSpace CRIS i dotyczyć będzie następujących komponentów obecnie wykorzystywanego systemu, który winien być odwzorowany w systemie DSpace CRIS:
1) Modernizacja bazy Polska Bibliografia Lekarska:
a) Modernizacja modułu do wprowadzania danych
b) Modernizacja modułu przetwarzania danych
c) Modernizacja modułu wyszukiwawczego
2) Modernizacja bazy Tez-MeSH
3) Modernizacja bazy Katalog Czasopism Indeksowanych w PBL
4) Modernizacja bazy Biogram połączona z konwersją danych
5) Serwis i wsparcie systemu
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
4. Wykonanie przedmiotu zamówienia przebiegać będzie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ SWZ oraz zgodnie z postanowieniami zawartymi w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiącymi Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

72254000-0 - Testowanie oprogramowania

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ wystąpiły okoliczności, iż dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione,.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

-
2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi