Prace remontowe cokołów, schodów zewnętrznych, tarasów oraz pochylni dla wózków wokół budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00456265
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00456265/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-23 10:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6dbf16f5-68f5-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie różnych nawierzchniKładzenie zaprawy i rynienRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie ochrony powierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00456265 z dnia 2023-10-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe cokołów, schodów zewnętrznych, tarasów
oraz pochylni dla wózków wokół budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 70

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-381

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bemowo.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bemowo.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowe cokołów, schodów zewnętrznych, tarasów
oraz pochylni dla wózków wokół budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dbf16f5-68f5-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00456265

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022030/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Remont cokołów, schodów zewnętrznych, podestów oraz podjazdu dla niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne: Zamówienia udzielono na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2023 poz. 1605 t.j.)
Uzasadnienie faktyczne: W poprzednim postępowaniu o numerze UD-I-WZP-271.49.2023 nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-65ec8152-35c2-11ee-9aa3-96d3b4440790

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-I-WZP.271.58.2023.TBA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie prac remontowych cokołów, schodów zewnętrznych, tarasów oraz pochylni dla wózków wokół budynku Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy mieszczącego się w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 70 – etap: E I i E II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia: W dniu 09.10.2023 r. odbyły się negocjacje z firmą RS-REMONT Iwona Pisarska, Trzcianka 12A, 05-326 Trzcianka. Wykonawca zaproponował 356 700,00 zł brutto za realizację zamówienia. Komisja Przetargowa poinformowała, że zawnioskuje do Kierownika Zamawiającego o zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia o 96 618,49 zł brutto, tj. do kwoty 356 700,00 zł brutto. Zamawiający po przeanalizowaniu możliwości budżetowych, nie może zwiększyć środków na realizację ww. zadania. Wykonawca nie wyraził zgody na zmniejszenie wynagrodzenia, tak więc negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy.
2023-10-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane