„Remont drogi leśnej Zarzecze - Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa”
Nadleśnictwo Stary Sącz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00456468
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00456468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-23 11:34
- Lokalizacja
- Stary Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-64d7f149-5dc8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7340018296
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00456468 z dnia 2023-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi leśnej Zarzecze - Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Stary Sącz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545642
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Magazynowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Stary Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-340
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starysacz@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starysacz.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starysacz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont drogi leśnej Zarzecze - Sobel nr inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64d7f149-5dc8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00456468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00455452/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont drogi leśnej nr 03-24-0068 Zarze-Sobel
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00417959
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 380511,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia podstawowego jest Remont drogi leśnej 03-24-0068 Zarzecze-Sobel nr. inw. 220/540 w leśnictwie Przyszowa zgodnie z dokumentacją techniczną oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) stanowiąc załącznik nr 8 do SWZ obejmujący swym zakresem:
- wymianę przepustu rurowych;
- odtworzenie i oczyszczenie rowów odwadniających;
- rozbiórka starych wodospustów;
- montaż stalowych barier ochronnych;
- profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni;
- wykonanie nowej warstwy górnej nawierzchni tłuczniowej o gr. 12 cm z kruszywa łamanego 5-31,5 mm (ewentualnie 5-20 mm), wraz z zamknięciem nawierzchni grysem 2-4 mm (ew. 2-8 mm);
- dosypanie poboczy;
- wykonanie 17 szt. nowych wodospustów z krawędziaków długości 6 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
do dnia terminu składania ofert tj.13.10.2023 do godz.10.00 nie złożono w przedmiotowym postępowaniu żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |