Publikowanie kolumn informacyjnych Dzielnic XV-XVIII w prasie lokalnej w 2025 r.

Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00102868
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00102868/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-13 11:36
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c75d8bad-d75b-4d75-a8df-f5bb34fc5146
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi publikacji

Wykonawcy

1 przyznane

'GRAF - PRESS' - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
75 030 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00102868 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Publikowanie kolumn informacyjnych Dzielnic XV-XVIII w prasie lokalnej w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 616 15 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c75d8bad-d75b-4d75-a8df-f5bb34fc5146

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Publikowanie kolumn informacyjnych Dzielnic XV-XVIII w prasie lokalnej w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c75d8bad-d75b-4d75-a8df-f5bb34fc5146

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00102868

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001987/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Publikowanie kolumn informacyjnych Dzielnic XIV-XVIII w prasie lokalnej w 2025 r

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00649998

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.89.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 480156,39 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 125928,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest publikowanie kolumn informacyjnych Dzielnic XV-XVIII w prasie lokalnej na łamach tygodnika "GŁOS. TYGODNIK NOWOHUCKI".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikiem (nr umowy W/282/BD/2/2025 z 27 stycznia 2025r.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 79970000-4 - Usługi publikacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1230 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1230 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1230 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Graf-Press Sp. z. o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350010119

7.3.3) Ulica: Aleja Jana Pawła II 232

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-913

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Polska Press Sp. z o.o. Drukarnia Sosnowiec - druk gazety

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75030 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-12

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Cena podana w pkt 6.2. - 6.4. ogłoszenia, to cena za publikację jednej kolumny informacyjnej.

2. Kwota podana w sekcji VIII pkt 8.2.) to maksymalna wartość umowy, stanowiąca iloczyn ceny brutto za publikację jednej kolumny informacyjnej (tj. 1230 zł) oraz planowanej łącznej liczby kolumn informacyjnych (tj. 61 - biorąc pod uwagę planowaną częstotliwość ukazywania się kolumn oraz środki finansowe na realizację przedmiotu umowy ujęte w planie finansowym Urzędu Miasta Krakowa na 2025 r. dla poszczególnych dzielnic).

3. Uwaga do pkt 8.3. ogłoszenia - okres realizacji zamówienia - pełne brzmienie zapisu: "Przedmiot umowy będzie realizowany od dnia zawarcia umowy do 12 grudnia 2025 r. lub do wcześniejszego wyczerpania środków przeznaczonych na realizację niniejszego zamówienia".
2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi