Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej Posterunków Policji
Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00456850
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-23 12:50
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7120104697
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi parkingoweUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
4 przyznane
PAWEŁ PŁYWACZLublin, PL
58 425 PLNPAWEŁ PŁYWACZLublin, PL
64 452 PLNPAWEŁ PŁYWACZLublin, PL
58 425 PLNPAWEŁ PŁYWACZLublin, PL
64 452 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.