Usługi edukacyjne obejmujące przeprowadzenie zajęć teoretycznych realizowanych dla studentów specjalności lotniczych na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn PANS w Chełmie – II edycja
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00456870
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-23 12:53
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5632077608
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
12 przyznanych
JAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
6000 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
6000 PLNJAKUB JAGIEŁŁOKielce, PL
6000 PLNTomasz JurkowiczPruszcz Gdański, PL
13 950 PLNBŁAŻEJ MIZAKSilno, PL
13 950 PLNJakub KlęczarStare Babice, PL
13 020 PLNBŁAŻEJ MIZAKSilno, PL
8680 PLNMartyna KurekMłoszowa, PL
3920 PLNPAWEŁ SKONECZNYKobyłka, PL
2400 PLNPAWEŁ SKONECZNYKobyłka, PL
2400 PLNSEBASTIAN KULIKŻelechów, PL
2250 PLNSEBASTIAN KULIKŻelechów, PL
4500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.