Przebudowa dróg publicznych polegająca na budowie drogi dla pieszych o dł. około 446 mb i szer. 2,0 mb w ciągu ulicy Przemysłowej w Jaśle o nr 112974 R
Miasto Jasło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00457172
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00457172/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-23 13:43
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32b77bb5-61be-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6851000345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00457172 z dnia 2023-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg publicznych polegająca na budowie drogi dla pieszych o dł. około 446 mb i szer. 2,0 mb w ciągu ulicy Przemysłowej w Jaśle o nr 112974 R
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jasło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.jaslo.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-jaslo.logintrade.net/zapytania_email,142375,7bcfc1da9dbf54ffe24fdd2acbf5284b.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg publicznych polegająca na budowie drogi dla pieszych o dł. około 446 mb i szer. 2,0 mb w ciągu ulicy Przemysłowej w Jaśle o nr 112974 R2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32b77bb5-61be-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00457172
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053096/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Przebudowa dróg publicznych polegająca na budowie drogi dla pieszych o dł. około 446 mb i szer. 2,0 mb
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00425053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest: „Przebudowa dróg publicznych polegająca na budowie drogi dla pieszych o dł. około 446 mb i szer. 2,0 mb w ciągu ulicy Przemysłowej w Jaśle o nr 112974 R, działka drogowa o nr ewid. 17/5 w obrębie ewid. 04-Dzielnica Mag-Prz”.
2. Inwestycja polega na:
• - opracowaniu i uzyskaniu zatwierdzenia projektu czasowej zmiany organizacji ruchu,
• - pracach pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych,
• - rozebraniu krawężników betonowych i kamiennych, krawężniki betonowe na podsypce cementowo-piaskowej – około 414mb ,
• - rozebraniu ław pod krawężniki, ławy z betonu – około 7,14 m3,
• - wywiezieniu gruzu z terenu rozbiórki samochodem samowyładowczym, na odległość do 1·km, (w miejsce wskazane przez zamawiającego),
• - wykonaniu koryta, mechanicznie, głębokość docelowa 20cm – około 990 m2,
• - profilowaniu i zagęszczaniu podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni – około 990 m2,
- wykonaniu podsypek, grubości 5·cm, pospółka – około 990 m2,
- wykonaniu podbudowy z kruszyw łamanych, warstwa górna, po zagęszczeniu 10·cm – około 990 m2,
- wykonaniu ławy pod krawężniki, betonowa z oporem – około 29,28 m3,
- ułożeniu krawężników betonowych, wystające 15x30·cm, podsypka c-p. – około 488 m,
- wykonaniu ławy pod krawężnik wtopiony, betonowa z oporem – około 2,88 m3,
- ułożeniu obrzeża betonowego, 30x8·cm, podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr 5 cm, na ławie z betonu klasy C12/15, - około 488 m
- ułożeniu nawierzchni drogi bla pieszych z kostki brukowej betonowej, grubość 6·cm, podsypka c-p z wypełnieniem spoin piaskiem, kostka szara,
ZATOKI AUTOBUSOWE
- wykonaniu frezowania nawierzchni bitumicznej z wywozem materiału z rozbiórki na odległość do 1·km, nawierzchnia gr. do 10·cm (w miejsce wskazane przez zamawiającego), - około 192 m2,
- wykonaniu koryta oraz profilowanie i zagęszczanie podłoża koryta wykonane mechanicznie – około 114 m2,
- separacji warstw gruntu z jednoczesnym wzmocnieniem, geowłóknina układana sposobem ręcznym, około 228 m2,
- wykonaniu podbudowy z kruszywa naturalnego, warstwa dolna,
- wykonaniu podbudowy z kruszywa naturalnego, warstwa górna,
- nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa wiążąca), mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 6·cm,
- nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna), mieszanka asfaltowa, grubość po zagęszczeniu 4·cm,
- oznakowaniu poziomym jezdni farba linie segregacyjne i krawędziowe ciągle, przejścia dla pieszych mal. ręczne. – około 28 m2.
• Szczegółowy wykaz prac został określony w przedmiarach (zał. Nr 4 do SWZ);.
3. Okres gwarancji: Minimalny okres gwarancji 60 miesięcy, maksymalny okres gwarancji 72 miesięcy (kryterium oceny ofert
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę: 288 564,66 zł natomiast cena najkorzystniejsze oferty wynosiła: 381 941,30 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty| 2023-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |