Zakup i dostawa sprzętu elektronicznego dla projektów: „Akademia pod dębem”, „Akademia pod dębem II” i „Dębowe elfy” realizowanego w ramach działania XI.1.3 RPO WŁ współfinansowanych przez UE z EFS
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 4
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00457490
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-23 20:31
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7251053807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
FotokopiarkiRóżny sprzęt komputerowyPakiety oprogramowania i systemy informatyczneKomputer tabletSprzęt peryferyjnyKomputery osobisteMonitory ekranoweUrządzenia do elektroterapii
Wykonawcy
10 przyznanych
13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
15 773,52 PLNMOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
13 140,09 PLNMOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
7576,8 PLNTOMASZ BARZYCKIKuków, PL
26 568 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
6586,65 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
5215,2 PLNTOWARZYSTWO HANDLOWE "ALPLAST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA W RESTRUKTURYZACJIKołobrzeg, PL
18 024 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
573 PLNWILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
58 014 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
1084,86 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.