DOSTAWA Z MONTAŻEM ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA I ZABUDOWY PRACOWNI TERAPEUTYCZNYCH
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00457504
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00457504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-10-23 21:16
- Lokalizacja
- Bolesławiec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b4014de-6412-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6121542513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00457504 z dnia 2023-10-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA Z MONTAŻEM ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA
I ZABUDOWY PRACOWNI TERAPEUTYCZNYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu
1.3.) Oddział zamawiającego: WSzdNiPCh
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Tysiąclecia 30
1.5.2.) Miejscowość: Bolesławiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-700
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalpsychiatryczny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpitalpsychiatryczny.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalpsychiatryczny.logintrade.net/zapytania_email,142824,5a073c43aefbbfeab6367a08b4fdad70.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA Z MONTAŻEM ELEMENTÓW WYPOSAŻENIAI ZABUDOWY PRACOWNI TERAPEUTYCZNYCH
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b4014de-6412-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00457504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00068943/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.14 Dostawa elementów wyposażenia, sprzętu oraz pomocy dydaktyczno-terapeutycznych w celu organizacji świetlicy środowiskowo- rehabilitacyjnej. dostawa i montaż elementów wyposażenia i zabudowy pracowni.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00432547
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRACOWNIE/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 236747,97 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88533,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakup wraz z dostawą, montażem elementów wyposażenia i zabudowy pracowni terapeutycznych, w celu organizacji świetlicy środowiskowo- rehabilitacyjnej w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu.
2. Zakup zrealizowany zostanie przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Dolnośląskiego, w ramach zadania pn. Poprawa bazy terapeutycznej poprzez organizację świetlicy środowiskowo- rehabilitacyjnej na potrzeby terapii zajęciowej Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. POROZUMIENIE DZ-N/5/2023 , ZE ZMIAN.
3. W kosztach Wykonawcy jest transport, rozładunek i wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz wykonanie wszelkich niezbędnych prac związanych z prawidłową realizacją przedmiotu zamówienia.
4. Zadanie obejmuje organizację Pracowni Ceramicznej, Pracowni Artystycznej, Pracowni Kulinarnej oraz Kącików do terapii biblioteczno- edukacyjno- integracyjnej w pomieszczeniach świetlicy.
5. Przedmiot zamówienia zrealizowany zostanie w oparciu o schemat – aranżację każdej pracowni, zamieszczony w załączniku nr 2 do Swz, stanowiącym opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39151000-5 - Meble różne
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39131000-9 - Regały biurowe
39141300-5 - Szafy
45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W postępowaniu została złożona jedna oferta. Usługi Stolarskie Jarosław Pokładek, Warta Bolesławiecka 90, 59-720 Warta Bolesławiecka, NIP 6941301228. Oferta nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego w SWZ. Zgodnie z Pzp ofertę sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych i składa, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Złożone przez Wykonawcę dokumenty nie zostały opatrzone żadnym z w/w podpisów. Na mocy art. 226 ust. 1 pkt. 6 Pzp Zamawiający odrzucił ofertę.| 2023-10-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |