Remont drogi powiatowej Nr 1625 L od km 13+460,00 do km 14+327,00 w miejscowości Nadrybie Dwór

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00458675
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00458675/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-24 11:47
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-343c69f5-47f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7132401308
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PREF-BET WYTWÓRNIA MAS BITUMICZNYCH, BETONU I PREFABRYKATÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODOWIEDZIALNOŚCIĄPawłów, PL · lot 0
986 862,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00458675 z dnia 2023-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej Nr 1625 L od km 13+460,00 do km 14+327,00 w miejscowości Nadrybie Dwór

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029470

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 16

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiatleczynski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpleczna.bip.e-zeto.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdppowiatleczynski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej Nr 1625 L od km 13+460,00 do km 14+327,00 w miejscowości Nadrybie Dwór

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-343c69f5-47f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00458675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060029/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi powiatowej Nr 1625 L od km 13+460,00 do km 14+327,00 w miejscowości Nadrybie Dwór

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00376465

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.372.8.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej Nr 1625 L od km 13+460,00 do km 14+327,00 w miejscowości Nadrybie Dwór na odcinku o długości 867 mb zlokalizowanej na terenie gminy Puchaczów – powiat łęczyński. Prace swym zakresem obejmują: a) remont istniejącej nawierzchni jezdni pakietem warstw bitumicznych, b) prace rozbiórkowe, c) roboty ziemne d) roboty wykończeniowe e) oznakowanie. Materiał powstały w wyniku robót ziemnych do dyspozycji Wykonawcy. Zaleca się, aby Wykonawcy ubiegający się o udzielenie niniejszego zamówienia dokonali wizji lokalnej na terenie realizacji zamówienia w celu dokonania prawidłowej wyceny przedmiotu zamówienia. Szczegółowe ilości i zakres poszczególnych pozycji robót do wykonania określa projekt budowlany, dokumentacja techniczna. Przedmiar robót stanowi część pomocniczą do wyszacowania prac. Na etapie przed podpisaniem umowy Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu opracowany przez siebie harmonogram rzeczowo-finansowy robót oraz wycenę kosztorysową robót. Przedłożony harmonogram musi być zgodny z wymaganym przez Zamawiającego terminem wykonania zamówienia. Harmonogram rzeczowo -finansowy robót oraz wycena kosztorysowa są podstawą do przyjmowania i rozliczania faktury. Zgodnie z tymi dokumentami przeprowadzane będą czynności odbioru końcowego. Przed przystąpieniem do realizacji zadania Wykonawca jest zobowiązany posiadać zatwierdzony projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywania robót. W/w projekt winien sporządzić we własnym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 986862,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1257800,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 986862,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PREF-BET Wytwórnia Mas Bitumicznych Betonu i Prefabrykatów Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632430186

7.3.4) Miejscowość: Pawłów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 986862,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-15
2023-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane