19/ZP/2023/S Szkolenie stacjonarne w zakresie MS Excel i Word na bazie Office 365 dla pracowników administracyjnych w ramach projektu pn. „STUDENTS' POWER - kompleksowy program rozwoju uczelni”

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00458761
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-24 12:02
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7240003243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

SZYMON LALICOpole, PL
10 800 PLN
SZYMON LALICOpole, PL
10 800 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.