Wykonanie inicjalnej bazy GESUT
Powiat Pilski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00458901
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-24 12:29
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7642611565
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
Wykonawcy
8 przyznanych
2K PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNiewodnica Kościelna, PL
17 000 PLNPIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
9471 PLNPIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
11 931 PLNALEKSANDRA REJOWICZKraków, PL
17 636,97 PLNALEKSANDRA REJOWICZKraków, PL
24 678,72 PLNGISONLINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
11 931 PLNALEKSANDRA REJOWICZKraków, PL
19 318,38 PLNPIOTR WIŚNIEWSKIBydgoszcz, PL
4797 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.