Przebudowa nawierzchni jezdni drogi wewnętrznej łączącej ulicę Husarską oraz ulicę Siwińskiego w Legionowie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459040
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00459040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-24 12:51
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0e655b5-5d15-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneFundamentowanie ulicInstalowanie urządzeń ochronnychOdnawianieRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaMalowanie nawierzchni parkingówRoboty sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459040 z dnia 2023-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa nawierzchni jezdni drogi wewnętrznej łączącej ulicę Husarską oraz ulicę Siwińskiego w Legionowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa nawierzchni jezdni drogi wewnętrznej łączącej ulicę Husarską oraz ulicę Siwińskiego w Legionowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0e655b5-5d15-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00415744

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.38.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa nawierzchni jezdni drogi wewnętrznej łączącej ulicę Husarską oraz ulicę Siwińskiego w Legionowie. W ramach przebudowy drogi na całym odcinku przewidziano wykonanie nowej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego Nowa nawierzchnia (warstwa wyrównawcza oraz warstwa ścieralna) zostanie wykonana na istniejącej konstrukcji po frezowaniu. Nie zakłada się istotnych zmian geometrii układu drogowego, z wyjątkiem nadania spadków podłużnych i poprzecznych jezdni. Przedmiot zamówienia obejmuje poprawę istniejącego odwodnienia układu drogowego oraz naprawę zjazdu i pobocza z kruszywa łamanego a także wykonanie progu zwalniającego z kostki brukowej betonowej.
2. W ramach robót budowlanych przewiduje się do wykonania: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, regulacje urządzeń infrastruktury technicznej, wykonanie nawierzchni jezdni z mieszanki mineralno-asfaltowej, wykonanie nawierzchni progu zwalniającego, wdrożenie stałej organizacji ruchu, roboty wykończeniowe.
3. W ramach przedmiotu zamówienia należy wdrożyć stałą organizację ruchu – zgodnie z projektem.
4. Po stronie wykonawcy pozostaje opracowanie i wdrożenie na czas remontu czasowej organizacji ruchu wraz ze wszystkimi uzgodnieniami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233330-1 - Fundamentowanie ulic

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45454100-5 - Odnawianie

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

45232460-4 - Roboty sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2023-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane