Zakup kontenerów do sterylizacji i kontenerów na brudne narzędzia do Centralnej Sterylizatorni "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00459070
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-24 12:57
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne
Wykonawcy
2 przyznane
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
188 503,2 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
188 503,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.