Remont części drogi powiatowej nr 1234O relacji DW nr 420 - Rozumice - Ściborzyce Wlk. - Granica Państwa

Powiat Głubczycki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459146
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00459146/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-24 13:09
Lokalizacja
Głubczyce, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44959ece-4bd4-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7481580829
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenuFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Wykonawcy

1 przyznane

ADRIAN BĄKGłubczyce, PL · lot 0
547 650 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459146 z dnia 2023-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części drogi powiatowej nr 1234O relacji DW nr 420 - Rozumice - Ściborzyce Wlk. - Granica Państwa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głubczycki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kochanowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Głubczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-100

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 405 36 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.stupinska@powiatglubczycki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatglubczycki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont części drogi powiatowej nr 1234O relacji DW nr 420 - Rozumice - Ściborzyce Wlk. - Granica Państwa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44959ece-4bd4-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459146

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019593/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont części drogi powiatowej nr 1234O relacji DW nr 420 – Rozumice – Ściborzyce Wlk. – Granica Państwa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381928

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej w miejscowości Rozumice na działkach nr 311, 476 obrębu ewidencyjnego Rozumice. W ramach planowanego remontu drogi planowany jest również remont części utwardzonego pobocza z jednoczesnym poszerzeniem jezdni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Specyfikacji Technicznej i pozostałej dokumentacji, stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
Na drodze powiatowej nr 1234O relacji DW nr 420 - Rozumice - Ściborzyce Wlk. - Granica Państwa na odcinku KM 1+870 ÷ KM 2+865 wykonany zostanie remont nawierzchni.
Remont nawierzchni polegać będzie na:
- wykonanie frezowania istniejącej warstwy ścieralnej 5cm,
- wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2,
- wykonanie warstwy wyrównawczej w miejscach występowania ubytków głębszych niż 6cm AC11,
- wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2.
- wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni o grubości 5 cm z betonu asfaltowego AC11S,
- remont poboczy po przez utwardzonych tłuczniem 0-31,5 o grubości warstwy 15cm po zagęszczeniu,
- regulacja pionowa studzienek dla kratek ściekowych,
- montaż oznakowania pionowego w ilości 10 szt.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany
w szczególności do:
- dostarczenia w dniu podpisania umowy Kosztorysu Szczegółowego oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego robót. Przekazanie powyższych warunkuje przekazanie placu budowy Wykonawcy:
- przeprowadzenie pomiarów geodezyjnych,
- opracowanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
- opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu (wraz z jego zatwierdzeniem)
- sporządzenie dokumentacji fotograficznej z przebiegu robót (1 egz. płyty CD, przekazane wraz z dokumentacją powykonawczą.
Koszty powyższych prac obciąży wykonawcę robót.
Uwaga! Zakres robót nie obejmuje zjazdów do posesji. Dopuszcza się regulację krawężników istniejących i wykorzystanie materiałów rozbiórki.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych:
Jeżeli w dokumentacji użyte zostały nazwy własne, numer katalogowy, producent, znaki towarowe w odniesieniu do materiałów, urządzeń bądź technologii, należy traktować to wyłącznie jako minimalne oczekiwane parametry. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, przy czym muszą posiadać one parametry techniczne i jakościowe takie same bądź lepsze. Wykonawca zobowiązany jest wówczas do wykazania, że zastosowane przez niego materiały, urządzenia bądź technologie spełniają oczekiwania określone przez Zamawiającego poprzez przedłożenie odpowiednich dokumentów, wyliczeń, opinii itp.
Jeżeli w dokumentacji użyte zostały normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne, systemy referencji technicznych bądź odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, należy przez to rozumieć, że odniesieniom tym towarzyszą wyrazy "lub równoważny".
W przypadku, gdy w dokumentacji będzie znajdował się zapis z KNR lub KNNR, który będzie sugerował na potrzebę wykorzystania konkretnego sprzętu o ściśle wskazanych parametrach, Zamawiający dopuszcza wykorzystanie innego sprzętu pod warunkiem zapewnienia realizacji zadania zgodnie z wymaganiami Zamawiającego oraz zgodnie z dokumentacją.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 547650,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 547650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 547650,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Adrian Bąk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 748-000-03-79

7.3.3) Ulica: ul. Sosnowiecka 11

7.3.4) Miejscowość: Głubczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 48-100

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 547650,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane