Dostawa subskrypcji licencji systemu VL Dictate do transkrypcji audio przez okres 12 miesięcy
Telewizja Polska S.A. w likwidacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00103206
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00103206/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-13 12:48
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11e9ad87-7711-4a43-b10a-0054eee3e04f
- Identyfikator
- 5210412987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00103206 z dnia 2025-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa subskrypcji licencji systemu VL Dictate do transkrypcji audio przez okres 12 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Telewizja Polska S.A. w likwidacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01041897300000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.P. Woronicza 17
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-999
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatbzizp@tvp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tvp.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
media
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa subskrypcji licencji systemu VL Dictate do transkrypcji audio przez okres 12 miesięcy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11e9ad87-7711-4a43-b10a-0054eee3e04f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00035898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
System VL Dictate został wdrożony w TVP przez sp. VoiceLab.Al Sp. z o.o. Jest wykorzystywany do realizacji obowiązków TVP wynikających z Ustawy o R i T. Twórcą Syst. i właścicielem praw autorskich jest spółka VoiceLab.AI Sp. z o.o. Prawa te podlegają ochronie na podstawie ust. z dnia 4.02.1994 roku o pr. aut. (t. jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 2509). TVP wykorzystuje i eksploatuje Syst. na podstawie udzielonej przez Wykonawcę, odnawianej co rocznie, licencji. Ingerencja w Syst. ani nie może być zrealizowana przez TVP ani zlecona innemu podmiotowi, który nie posiada praw autorskich do opr. Ze względu na posiadane wyłączne prawa aut. do kodu źródłowego Systemu, jedynie VoiceLab.AI Sp. z o.o. może dokonywać modyfikacji tego kodu w celu wprowadzenia uzupełnień i zmian w działającym Syst., zapewniając jednocześnie wymaganą ciągłość eksploatacji. Przedmiotem zamówienia jest odnowienie subskrypcji licencji na Syst. w celu utrzymania ciągłości działania Systemu na wymaganym przez TVP poziomie.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TITT/91/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 280800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji licencji systemu VL Dictate do transkrypcji audio.
4.5.3.) Główny kod CPV: 72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Voicelab.AI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9571082332
7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 135A
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-264
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 336528,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |