Budowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Gminie Kadzidło

Gmina Kadzidło

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459385
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00459385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-24 15:07
Lokalizacja
Kadzidło, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e492b4cd-4013-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7582157110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneRoboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459385 z dnia 2023-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Gminie Kadzidło

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kadzidło

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668195

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Kadzidło

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kadzidlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kadzidlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e492b4cd-4013-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Gminie Kadzidło

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e492b4cd-4013-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00068720/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Gminie Kadzidło

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00362917

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych mających na celu realizację inwestycji pn. „Budowa Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Gminie Kadzidło ” na terenie Gminy Kadzidło w miejscowości Dylewo. W ramach inwestycji planowana jest budowa zespołu funkcjonalnego składającego się z toru rowerowego pumptrack z nawierzchnią asfaltową, który jest zintegrowany ze skateparkiem wykonanym w technologii betonowej oraz oddzielnie małego toru pumptrack i skateparku typu street.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W ogłoszeniu o zamówieniu Gmina Kadzidło przewidziała możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na jego sfinansowanie nie zostaną mu przyznane.
Po terminie przewidzianym na składanie ofert zamawiający powziął wiadomość o nie otrzymaniu wnioskowanego dofinansowania.
W związku z powyższym zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 310 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2023-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane