Budowa miejsc postojowych wraz z niezbędną instalacją elektryczną przy stacjach ładowania pojazdów elektrycznych na działce nr. ewid. 3/1 i 4/7 obręb Kurowo SNS , gm. Kobylin-Borzymy
Narwiański Park Narodowy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00459490
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00459490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-24 15:25
- Lokalizacja
- Kobylin-Borzymy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-758098a3-62a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7221626836
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459490 z dnia 2023-10-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsc postojowych wraz z niezbędną instalacją elektryczną przy stacjach ładowania pojazdów elektrycznych na działce nr. ewid. 3/1 i 4/7 obręb Kurowo SNS , gm. Kobylin-Borzymy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narwiański Park Narodowy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200668080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kurowo
1.5.2.) Miejscowość: Kobylin-Borzymy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-204
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 663103109
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: npn@npn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.npn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-758098a3-62a2-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa miejsc postojowych wraz z niezbędną instalacją elektryczną przy stacjach ładowania pojazdów elektrycznych na działce nr. ewid. 3/1 i 4/7 obręb Kurowo SNS , gm. Kobylin-Borzymy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-758098a3-62a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046788/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa miejsc postojowych wraz z niezbędną instalacją elektryczną przy stacjach ładowania pojazdów elektrycznych na działce nr. ewid. 3/1 i 4/7 obręb Kurowo SNS , gm. Kobylin-Borzymy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00429178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NPN-ZFK-271-1380/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 56903,13 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Budowa miejsc postojowych wraz z niezbędną instalacją elektryczną przy ogólnodostępnej stacji ładowania pojazdów elektrycznych na działce nr. ewid. 3/1 obręb Kurowo SNS oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych na działce nr. ewid. 4/7 obręb Kurowo SNS gm. Kobylin Borzymy, powiat wysokomazowiecki, województwo podlaskie.”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45223320-5 - Roboty budowlane w zakresie obiektów typu parkuj i jedź
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
złożona oferta przekracza kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108706,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108706,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-10-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |