Przebudowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością w MGOK.

GMINA ŻELECHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459493
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00459493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-24 15:26
Lokalizacja
Żelechów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab2e647c-471a-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8262037238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty remontowe i renowacyjneŻywice epoksydowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459493 z dnia 2023-10-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością w MGOK.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻELECHÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Żelechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-430

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zelechow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zelechow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zelechow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością w MGOK.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab2e647c-471a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00061786/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Przebudowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością w MGOK

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00373692

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WP.ZPI.271.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy robót budowanych wraz z niezbędnymi dostawami w celu realizacji zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa podjazdu dla osób z niepełnosprawnością w MGOK.
W ramach opisywanej inwestycji zostanie wyremontowany podjazd dla osób z niepełnosprawnością przy budynku Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie, ul. Traugutta 5, 08-430 Żelechów.
Zakres prac obejmuje wykonanie wszystkich prac ujętych w przedmiarze (tzw. „ślepym” kosztorysie), stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Uzupełnieniem przedmiaru prac jest część graficzna – stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ oraz dokumentacja fotograficzna stanu istniejącego obecnie podjazdu dla osób z niepełnosprawnością.

Szczegółowy zakres robót przedstawiony został w opisie technicznym oraz przedmiarze stanowiących załączniki nr 7, 8 do SWZ.

"Poprawa dostępności do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Żelechowie dla osób z niepełnosprawnością" zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

19522100-2 - Żywice epoksydowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2023-10-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane