Dostawa subskrypcji i wsparcia/aktualizacji programowych do sprzętu sieciowego służącego do zabezpieczania sieci dla INTiBS PAN we Wrocławiu

Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN im. Włodzimierza Trzebiatowskiego we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00103235
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00103235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-13 12:53
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a118631d-eb2f-402b-9d3c-7459f98ad7f3
Identyfikator
8960007258
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania dla sieci

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00103235 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa subskrypcji i wsparcia/aktualizacji programowych do sprzętu sieciowego służącego do zabezpieczania sieci dla INTiBS PAN we Wrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN im. Włodzimierza Trzebiatowskiego we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326109

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okólna 2

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-422

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 0

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial_zakupow@intibs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.intibs.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://intibs.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


naukowo-badawcza

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa subskrypcji i wsparcia/aktualizacji programowych do sprzętu sieciowego służącego do zabezpieczania sieci dla INTiBS PAN we Wrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a118631d-eb2f-402b-9d3c-7459f98ad7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00108763/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup pakietu wsparcia dla urządzenia typu Firewall wraz z subskrypcją

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619430

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.16.2024/PL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa subskrypcji i wsparcia/aktualizacji programowych do sprzętu sieciowego służącego do zabezpieczania sieci dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa subskrypcji i
wsparcia/aktualizacji programowych do sprzętu sieciowego służącego do
zabezpieczania sieci dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie
określonym w projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ), w załącznikach do projektu
umowy, w SWZ oraz załącznikach do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt
umowy wraz z załącznikami (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik
nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Zamawiający wymaga, aby wykonawca był oficjalnym partnerem producenta
urządzenia, tj. PaloAlto. Na potwierdzenie spełniania tego wymogu Wykonawca
złoży stosowne oświadczenie w treści formularza ofertowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy Pzp z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy