Modernizacja dróg dojazdu do gruntów rolnych

Gmina Istebna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459749
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00459749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-25 07:30
Lokalizacja
Istebna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-58d91f0e-56ce-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5482676134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneFundamentowanie drógRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty drogoweRoboty odwadniająceRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

2 przyznane

URBACZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzynka, PL · lot 0
389 865,65 PLN
URBACZKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzynka, PL · lot 1
236 746,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459749 z dnia 2023-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg dojazdu do gruntów rolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Istebna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182500

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Istebna 1000

1.5.2.) Miejscowość: Istebna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-470

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@istebna.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.istebna.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58d91f0e-56ce-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg dojazdu do gruntów rolnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58d91f0e-56ce-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064251/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja dróg dojazdu do gruntów rolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00403286

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi gminnej Groń we wsi Jaworzynka zaprojektowano na długości 440,00m. Zaprojektowano remont nawierzchni jezdni polegający na frezowaniu istniejącej nawierzchni, stabilizacji istniejącego podłoża cementem, ułożeniu nowej nawierzchni z betonu asfaltowego w dwóch warstwach, warstwa wiążąca z betonu AC16W grubości 4cm i warstwa ścieralna z betonu AC11S grubości 4cm. Szerokość jezdni tak jak w stanie istniejącym stała 3,00m. Nawierzchnia jezdni o spadku poprzecznym daszkowym. Pobocze obustronne o szerokości 30cm, wykonane z kruszywa, podwójnie powierzchniowo utrwalone grysami kamiennymi i emulsją asfaltową. W ramach odwodnienia zaprojektowano wykonanie czterech wodospustów. Modernizacja drogi odbywać się będzie po istniejącym śladzie, w pasie drogowym drogi gminnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 422000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi gminnej Maciejka we wsi Jaworzynka zaprojektowano na długości 335,00m. Zaprojektowano remont nawierzchni jezdni polegający na rozebraniu istniejącej nawierzchni z płyt drogowych oraz korytek odwadniających, następnie ułożeniu na podbudowie nowej nawierzchni z płyt drogowych, w układzie pasowym. Między płytami zostanie ułożona masa asfaltowa AC-8S gr. 6cm. Szerokość jezdni stała wynosząca 2,80m. Pobocze obustronne o szerokości 20cm, wykonane z kruszywa. W ramach odwodnienia zaprojektowano wykonanie ośmiu wodospustów. Modernizacja drogi odbywać się będzie po istniejącym śladzie, w pasie drogowym drogi gminnej – wewnętrznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.) Wartość części: 267000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389865,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 596096,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389865,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbaczka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5482668809

7.3.3) Ulica: Jaworzynka 953

7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka

7.3.5) Kod pocztowy: 43-476

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389865,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 236746,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289306,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 236746,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbaczka sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5482668809

7.3.3) Ulica: Jaworzynka 953

7.3.4) Miejscowość: Jaworzynka

7.3.5) Kod pocztowy: 43-476

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 236746,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane