Remont drogi gminnej w miejscowości Krajenka – ul. Poprzeczna

GMINA I MIASTO KRAJENKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459800
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00459800/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-25 07:52
Lokalizacja
Krajenka, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1707fb7-5d31-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7671596839
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00459800 z dnia 2023-10-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w miejscowości Krajenka – ul. Poprzeczna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KRAJENKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791365

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 17

1.5.2.) Miejscowość: Krajenka

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-430

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 672639204

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krajenka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krajenka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1707fb7-5d31-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej w miejscowości Krajenka – ul. Poprzeczna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1707fb7-5d31-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00459800

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00024544/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Remont drogi gminnej w miejscowości Krajenka – ul. Poprzeczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00428036

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GOS.271.21.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 25206,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej w miejscowości Krajenka – ul. Poprzeczna, w pełnym zakresie wynikających z załączonych do SWZ dokumentów.
2. Zakres zamówienia obejmuje remont ulicy Poprzecznej w Krajence o długości ok 62 m i szerokości średnio. ok 4,2 m. Zakres zamówienia obejmuje roboty pomiarowe, roboty remontowe: frezowanie istniejącej nawierzchni, oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową, wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno – bitumicznych, regulację pionową istniejących urządzeń infrastruktury technicznej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji do zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę (zał. nr 1), specyfikacji technicznej (zał. nr 2) i przedmiarze robót (zał. nr 3), projektowanych postanowieniach umowy (zał. nr 4).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena jedynej oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną, wobec czego konieczne jest unieważnienie postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2023-10-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane