Zbieranie i wywóz do utylizacji padłych dzikich zwierząt wolno życjących (dzikich) z pasów drogowych dróg wojewódzkich na terenie Województwa Zachodniopomorskiego

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00459920
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-25 08:20
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6692214133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania odpadów biologicznych

Wykonawcy

7 przyznanych

FOREST S. A. H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirosławiec, PL
90 720 PLN
FOREST S. A. H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirosławiec, PL
96 984 PLN
FOREST S. A. H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirosławiec, PL
89 910 PLN
FOREST S. A. H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirosławiec, PL
96 984 PLN
FOREST S. A. H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirosławiec, PL
123 120 PLN
FOREST S.A.H. Sp. z o.o.Mirosławiec, PL
90 720 PLN
FOREST S. A. H. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMirosławiec, PL
90 720 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.