Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Osiek Wielki (Osiedle Leśne)

Gmina Osiek Mały

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00103422
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00103422/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-13 13:28
Lokalizacja
Osiek Mały, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d852715-ef7f-4bd0-97ea-08b2f72360c2
Identyfikator
6662089344
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA AKCYJNAKoło, PL · lot 0
8 752 237,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00103422 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Osiek Wielki (Osiedle Leśne)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osiek Mały

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019295

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 1

1.5.2.) Miejscowość: Osiek Mały

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-613

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632624170

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osiek.maly@wokiss.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip3.wokiss.pl/osiekmaly/bip.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Osiek Wielki (Osiedle Leśne)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d852715-ef7f-4bd0-97ea-08b2f72360c2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103422

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8752237,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa dróg gminnych w Osieku Wielkim (Osiedle Leśne)”.
W ramach inwestycji budowlanej przewiduje się następujące wykonanie prac:
Przedmiotem opracowania jest przebudowa dróg gminnych w miejscowości Osiek Wielki - Osiedle Leśne, całkowita długość
ulic objęta przebudową wynosi ok 2,2 km. Projekt zakłada wykonanie pełnej konstrukcji nawierzchni jezdni z betonu
asfaltowego o szerokości 5,0m, budowę jednostronnych oraz obustronnych chodników z betonowej kostki brukowej o
szerokości 1,8m ÷ 2,0m. Wzdłuż planowanej inwestycji zaprojektowano przebudowę istniejących zjazdów gruntowych oraz
utwardzonych na zjazdy o nawierzchni z betonowej kostki brukowej. Zakres prac obejmuje także budowę kolektora
deszczowej na całym odcinku objętym przebudową dróg. Wody opadowe oraz roztopowe z ulic będą przejmowane przez
projektowane wpusty uliczne które następnie poprzez przykanaliki zostaną odprowadzone do projektowanego kolektora
deszczowego który to będzie miał wylot do istniejącego rowy przydrożnego. Roboty powinny być realizowane wg kolejności
zgodnej z uwzględnieniem uwarunkowań wynikających z procesów technologicznych poszczególnych rodzajów robót.
Zakres robót obejmuje:
roboty przygotowawcze,
roboty rozbiórkowe,
budowa sieci kanalizacji deszczowej,
ułożenie krawężników, oporników, obrzeży chodnikowych,
wykonanie koryta pod nawierzchnie,
wykonanie podbudowy pod nawierzchnie,
wykonanie nawierzchni,
wykonanie docelowego oznakowania,
roboty wykończeniowe,
roboty porządkowe.
Wprowadzenie stałej organizacji ruchu drogowego, w tym zakup i montaż oznakowania.
zabezpieczenie/przebudowa istniejącej sieci elektroenergetycznej (po stronie Wykonawcy jest sporządzenie na podstawie
wydanych warunków stanowiących załącznik do niniejszego postępowania dokumentacji zabezpieczenia / przebudowy sieci
energetycznej, uzyskanie wszelkich uzgodnień i pozwoleń oraz wykonanie robót).
Rozpoczęcie realizacji robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia, nastąpi po uzyskaniu decyzji pozwolenia
na budowę i jej uprawomocnieniu.
Szczegółowy rodzaj robót oraz ich pełny zakres został określony w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót, które to
dokumenty stanowią załącznik nr 9 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8752237,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12510624,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8752237,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943

7.3.3) Ulica: ul. Toruńska 200

7.3.4) Miejscowość: Koło

7.3.5) Kod pocztowy: 62-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8752237,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-05-31
2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane