Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie bieżni lekkoatletycznej na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy (wolna ręka)
Miasto Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00460562
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00460562/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-25 10:29
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de4e705d-6cef-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9531011863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00460562 z dnia 2023-10-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie bieżni lekkoatletycznej na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy (wolna ręka)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 58 58 124
1.5.8.) Numer faksu: 52 58 58 273
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wzp@um.bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie bieżni lekkoatletycznej na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy (wolna ręka)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de4e705d-6cef-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00460562
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018713/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.74 Budowa bieżni lekkoatletycznej oraz siłowni zewnętrznej nad Kanałem Bydgoskim na os. Okole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00448429
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający (Miasto Bydgoszcz) w rezultacie przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym z możliwością negocjacji w celu ulepszenia treści ofert na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, w przedmiocie zaprojektowania i wykonania robót budowlanych polegających na budowie bieżni lekkoatletycznej na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowogrodzkiej 3, na dz. ew. nr 59 obręb 0077, w ramach zadania „Budowa bieżni lekkoatletycznej oraz siłowni zewnętrznej nad Kanałem Bydgoskim na os. Okole (Program BBO)” nie uzyskał żadnych ofert.
W związku z powyższym zachodzi okoliczność wymieniona w art. 305 pkt 2 uPzp uprawniająca do udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.57.2023.B
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 149739,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie bieżni lekkoatletycznej na terenie III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza przy ul. Nowogrodzkiej 3 w Bydgoszczy (wolna ręka)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45236114-2 - Wyrównywanie nawierzchni bieżni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Prowadzone negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2023-10-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |