Dostawa oleju napędowego B0
COBORU Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00460633
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-25 10:43
- Lokalizacja
- Sokoły, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7861697911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowy
Wykonawcy
3 przyznane
PETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWABiała Podlaska, PL
124 476 PLNPETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWABiała Podlaska, PL
18 671,4 PLNPETRODOM PALIWA DOMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWABiała Podlaska, PL
18 671,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.