Budowa hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół w Stegnie działka nr 199/31, 891/1 – etap 3

Gmina Stegna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00103640
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00103640/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-13 14:06
Lokalizacja
Stegna, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-794a1b0f-5227-4ab1-bc30-16ce9ffa9043
Identyfikator
5792069687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane związane z halami sportowymiRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty konstrukcyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie różnych nawierzchniOgrodzenia

Wykonawcy

1 przyznane

ASCOINSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
15 362 454 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00103640 z dnia 2025-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół w Stegnie działka nr 199/31, 891/1 – etap 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stegna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747939

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 34

1.5.2.) Miejscowość: Stegna

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-103

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stegna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stegna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/stegna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół w Stegnie działka nr 199/31, 891/1 – etap 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-794a1b0f-5227-4ab1-bc30-16ce9ffa9043

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00103640

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051677/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa Zespołu Szkół w Stegnie poprzez budowę hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603229

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPŚ.271.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13808933,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół w Stegnie działka nr 199/31, 891/1 – etap 3.
Zadanie zaplanowane było w trzech etapach, dwa z nich zostały zrealizowane:
1) Modernizacja istniejącego boiska sportowego przy Zespole Szkół w Stegnie – etap 1; (zrealizowano);
2) Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem i budynkiem sanitarno-szatniowym przy Zespole Szkół w Stegnie – etap 2 (zrealizowano);
3) Budowa hali sportowej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną przy Zespole Szkół w Stegnie działka nr 199/31, 891/1 – etap 3 (do realizacji).
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie etapu 3. Zakres uszczegółowiono na rysunku PZT.
Zamówienie obejmuje budowę hali sportowej niepodpiwniczonej wraz z łącznikiem i infrastrukturą techniczną. Hala sportowa pełnowymiarowa wraz z instalacjami wodno – kanalizacyjnymi, centralnym ogrzewaniem, kanalizacją deszczową i instalacją elektryczną. Projektowany budynek zostanie wykonany w technologii tradycyjnej. Dostęp dla osób niepełnosprawnych bezpośrednio z terenu, na I piętro za pomocą dźwigu osobowego.
Powierzchnia zabudowy hali sportowej z łącznikiem: 2 208,35 m²
Powierzchnia użytkowa: 2 859,58 m2
Kubatura hali z łącznikiem: 22 960,55 m3
Wysokość do kalenicy dachu: 11,96 m
Liczna kondygnacji naziemnych: 2- PARTER I PIĘTRO
Nachylenie głównych połaci dachu: 10 %, 5%
Technologia: tradycyjna, murowana
Długość elewacji hali sportowej – 90,96 m
Szerokość elewacji hali sportowej – 40,94 m
Hala sportowa przeznaczona na potrzeby szkoły oraz dla organizowania imprez sportowych.

Zaplecze hali sportowej:
a) szatnie z węzłami sanitarnymi, przebieralnie, budynek dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Szatnie przeznaczone dla 24 osób. Sanitariaty wyposażone w toalety, pisuary, umywalki, kabiny natryskowe, baseny do mycia nóg, lustra, pojemniki na papier toaletowy naścienne, dozowniki do mydła w piance naścienne.
b) pomieszczenie dla trenerów/nauczycieli wf-u z osobnym węzłem sanitarnym.
c) pomieszczenie porządkowe wyposażone w zlew obniżony oraz umywalkę.
d) widownia – konstrukcja żelbetowa przeznaczona na 266 osób. Sześć rzędów siedzeń z tworzywa PVC przedzielone biegami schodowymi z numeracją siedzeń. Dla osób niepełnosprawnych na wózkach 12 miejsc na widowni przy barierkach.
e) sale wielofunkcyjne na piętrze (jedna sala wyposażona w lustro na całej powierzchni ściany z barierką baletową)
f) magazyn na sprzęt sportowy (regał 10 szt. 2.5 x 2.0 m, materace, piłki, siatki, bramki i słupki do piłki siatkowej, itp).
g) wyposażenie sali sportowej: tablica wyników elektroniczna, kosze mocowane do konstrukcji dachu składane elektrycznie oraz 3 stałe montowane na słupach, elektryczne kurtyny dzielące boisko główne na 3 boiska treningowe. Na ścianach szczytowych i w oknach na sali siatki zbierające piłki - siatka polietylenowa (PE), kolor niebieski. Stałe elementy wyposażenia (np. siatki zbierające, kurtyny dzielące boisko na sektory itp. NRO)
h) łącznik między istniejącą szkołą a projektowaną halą sportową. Łącznik łączy oba budynki na poziomie piętra. Konstrukcja żelbetowa. Fasada ze szkła mocowanego do konstrukcji stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo kolor szary. Stosować szkło bezpieczne. Dach płyta warstwowa z rdzeniem pir. Posadzka płytki gres.
i) wykonanie instalacji: wod.-kan., c.o., c.w.u, wentylacji mechanicznej, elektrycznej, instalacja teletechniczna, instalacja internetowa, instalacja monitoringu.
W ramach zagospodarowania terenu zamówienie obejmuje:
a) teren zielony – trawa , od ul. Bukowej na dł. 130 m żywopłot z bukszpanu , od strony zachodniej w pasie zieleni projektuje się obsadzenie tujami
b) teren utwardzony – dojścia do budynku projektowane – kostka betonowa kolor grafitowy gr. 8cm, ułożony na podsypce cementowo-piaskowej grubości 5cm oraz podbudowie z chudego betonu B-15 gr. 15cm i warstwie odsączającej z piasku grubości gr. 30cm oraz płyty ażurowe – wypełnienie kamieniem łamanym frakcji 1,2 mm kolor biały-szary
c) miejsca parkingowe – zlokalizowane na terenie inwestycji – ilość miejsc 30.
Dostęp na teren z:
 drogi dojazdowej KDD1 ul. Bukowa (droga o nawierzchni gruntowej)
 ciągu pieszo-jezdnego KDpj (szerokość 5,5m) – projektuje się utwardzenie ciągu pieszo-jezdnego kostką betonową gr. 8 cm
 ciągu pieszego KDp
d) opaska wokół budynku – kostka betonowa gr. 6 cm kolor grafitowy- szerokość 50 cm
e) zasilanie w wodę – z istniejącej sieci wodociągowej , włączenie do sieci - włączenie do sieci wg odrębnego opracowania na zgłoszenie do gestora sieci.
f) odprowadzenie ścieków – do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej , włączenie do sieci wg odrębnego opracowania na zgłoszenie do gestora sieci.
g) odprowadzenie wód deszczowych – do projektowanego podziemnego zbiornika PVC.
h) zasilanie w energię elektryczną – z projektowanego złącza pomiarowego - wg odr. Opracowania ENERGA OPERATOR
i) elementy małej architektury – ławki i pojemniki na śmieci.
j) ogrodzenie – stalowe ocynkowane malowane proszkowo w kolorze grafitowym lub szarym, wysokość h=1,5 m. Furtki o szerokości 1,1m, 2 bramy o szer. 5,0 m.
k) rozbiórka istniejących budynków drewnianych – oznaczenie na PZT nr 15.
l) organizacja ruchu.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera:
Dokumentacja projektowa, przedmiar, szczegółowa specyfikacja techniczna – Załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

34928200-0 - Ogrodzenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15362454,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30577800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15362454,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ASCOINSTAL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5242312823

7.3.3) Ulica: RONDO ONZ 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-124

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15362454,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2025-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane