Dostawa materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (dach i elewacja)

POWIATOWE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00462436
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00462436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-10-26 08:00
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e7b8f166-6825-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5451826271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DachPropanKonstrukcje dachoweWsporniki dachoweTworzywa izolacyjneRury i osprzętRury pionowePłyty (budowlane)FoliaZawiasy, mocowania i osprzętŚruby i wkrętyKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)KlejeSubstancje uszczelniająceFarby i okładziny ścienneSiatka metalowaIzolacja cieplna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00462436 z dnia 2023-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (dach i elewacja)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524128964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Torowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857118909

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien@ppdb.sokolka.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppdb.sokolka.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/835125

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


W szczególności usługi bieżącego utrzymania dróg powiatowych, roboty interwencyjne, utrzymaniowe, utrzymanie zieleni przydrożnej, bieżące utrzymanie budynków będących własnością Powiatu Sokólskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (dach i elewacja)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7b8f166-6825-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453202

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPDB.DZ-DK.Db.263.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 271384,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I. Dostawa materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (dach)
1. Zamówienie obejmuje dostawę materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (dach)
2. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Zakres ilościowy i Wymagania ogólne zawiera Tabela nr 1, stanowiąca załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia Część I.
3. Przedmiot zamówienia – materiały budowlane - mają być nowe, wolne od wad i uszkodzeń. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego w terminie określonym w umowie na realizację przedmiotu zamówienia oraz SWZ.
4 Wraz z wydaniem przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia.
5. Wymagany okres gwarancji jakości wynosi – min. 12 miesięcy.
6. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu pisemnej gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo-odbiorczego. Szczegółowe warunki gwarancji jakości określa wystawiona i przekazana Zamawiającemu Karta Gwarancyjna.
7. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
8. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest – Sieruciowce 37 (dawna szkoła podstawowa), 16-205 Nowy Dwór..
9. Odbiór przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sprawdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia i ofertą Wykonawcy.
10. Z czynności odbioru przedmiotu zamówienia sporządzony zostanie Protokół zdawczo-odbiorczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44112400-2 - Dach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09122100-1 - Propan

44112410-5 - Konstrukcje dachowe

44112420-8 - Wsporniki dachowe

44111520-2 - Tworzywa izolacyjne

44163000-0 - Rury i osprzęt

44165200-6 - Rury pionowe

44171000-9 - Płyty (budowlane)

44174000-0 - Folia

44523000-2 - Zawiasy, mocowania i osprzęt

44531510-9 - Śruby i wkręty

4.5.5.) Wartość części: 163138,38 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II. Dostawa materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (elewacja)
1. Zamówienie obejmuje dostawę materiałów budowlanych na potrzeby PPDB Sp. z o.o. w ramach realizowanej inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach (elewacja)
2. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Zakres ilościowy i Wymagania ogólne zawiera Tabela nr 1, stanowiąca załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia Część II.
3. Przedmiot zamówienia – materiały budowlane - mają być nowe, wolne od wad i uszkodzeń. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia do Zamawiającego w terminie określonym w umowie na realizację przedmiotu zamówienia oraz SWZ.
4 Wraz z wydaniem przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia.
5. Wymagany okres gwarancji jakości wynosi – min. 12 miesięcy.
6. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu pisemnej gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo-odbiorczego. Szczegółowe warunki gwarancji jakości określa wystawiona i przekazana Zamawiającemu Karta Gwarancyjna.
7. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia na własny koszt w miejsce wskazane przez Zamawiającego.
8. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest – Sieruciowce 37 (dawna szkoła podstawowa), 16-205 Nowy Dwór..
9. Odbiór przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sprawdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia i ofertą Wykonawcy.
10. Z czynności odbioru przedmiotu zamówienia sporządzony zostanie Protokół zdawczo-odbiorczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24910000-6 - Kleje

39812500-2 - Substancje uszczelniające

44111400-5 - Farby i okładziny ścienne

44111520-2 - Tworzywa izolacyjne

44171000-9 - Płyty (budowlane)

44174000-0 - Folia

44313000-7 - Siatka metalowa

44531510-9 - Śruby i wkręty

45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.5.) Wartość części: 108245,69 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na zaistnienie okoliczności powodujących, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Zamawiający postanowił wybrać inny wariant realizacji zamówienia oraz znacznie rozszerzyć zakres zamówienia o elementy otworowe wewnętrzne i zewnętrzne, tj. klapy dachowe oraz stolarkę drzwiową wewnętrzną.
Uzasadnienie prawne.
Art. 256 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.).
Stosownie do art. 256 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), „Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione”.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na zaistnienie okoliczności powodujących, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Zamawiający postanowił wybrać inny wariant realizacji zamówienia oraz znacznie rozszerzyć zakres zamówienia o elementy otworowe wewnętrzne i zewnętrzne, tj. klapy dachowe oraz stolarkę drzwiową wewnętrzną.
Uzasadnienie prawne.
Art. 256 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.).
Stosownie do art. 256 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), „Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione”.

2023-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy