Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okienno-drzwiowej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach

POWIATOWE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00462451
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00462451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-26 08:07
Lokalizacja
Sokółka, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71935fd5-61e6-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5451826271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie drzwi i okienOknaRamy okienneDrzwiFramugi drzwiInstalowanie framug drzwiowychInstalowanie ram okiennych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00462451 z dnia 2023-10-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okienno-drzwiowej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524128964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Torowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Sokółka

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857118909

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien@ppdb.sokolka.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ppdb.sokolka.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/828064

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


W szczególności usługi bieżącego utrzymania dróg powiatowych, roboty interwencyjne, utrzymaniowe, utrzymanie zieleni przydrożnej, bieżące utrzymanie budynków będących własnością Powiatu Sokólskiego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okienno-drzwiowej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71935fd5-61e6-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430566

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPDB.DZ-DK.Rb.263.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 114458,62 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okienno-drzwiowej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach
1.1 Zamówienie obejmuje:
1.1.1 Zadanie A: Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okienno-drzwiowej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach na parterze budynku.
a) stolarka okienna PCV
- okna z profili PCV o współczynniku przenikania ciepła U≤ 0,9 W/m2K dla całego wyrobu, okna rozwierno-uchylne, kolor biały;
- instalowanie nowej stolarki okiennej w systemie „ciepłego montażu” przy zastosowaniu systemowych termicznych podwalin podokiennych oraz taśm uszczelniających paroizolacyjnych i paroprzepuszczalnych (uwaga: roboty demontażowe oraz przygotowanie otworów po stronie ZAMAWIAJĄCEGO).
b) ślusarka drzwiowa zewnętrzna:
- drzwi bezprogowe wykonane z „ciepłych” profili aluminiowych o współczynniku ciepła dla całego wyrobu U≤1,3 W/m2K, przeszklone pakietem szklanym z szybą bezpieczną P2 . Drzwi wyposażone w samozamykacze szynowe, klamki i dwa zamki patentowe atestowane. Kolor profili, zawiasów i klamek – grafitowy;
- drzwi Dz-2 dwuskrzydłowe, skrzydło czynne szerokość w świetle przejścia 100 cm, skrzydło bierne pozostały wymiar zgodnie z przyjętym systemem, wysokość nie mniejsza niż 200 cm;
- drzwi Dz-1 jednoskrzydłowe, szerokość przejścia 90 cm, wysokość nie mniej niż 200 cm;
- instalowanie nowej ślusarki drzwiowej w systemie „ciepłego montażu” przy zastosowaniu systemowych taśm uszczelniających paroizolacyjnych i paroprzepuszczalnych. (uwaga: roboty demontażowe oraz przygotowanie otworów po stronie ZAMAWIAJĄCEGO).
1.1.2. Zadanie B: Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okiennej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach na piętrze budynku.
a) stolarka okienna PCV
- okna z profili PCV o współczynniku przenikania ciepła U≤ 0,9 W/m2K dla całego wyrobu, okna rozwierno- uchylne, kolor biały;
- instalowanie nowej stolarki okiennej w systemie „ciepłego montażu” przy zastosowaniu systemowych termicznych podwalin podokiennych oraz taśm uszczelniających paroizolacyjnych i paroprzepuszczalnych (uwaga: roboty demontażowe oraz przygotowanie otworów po stronie ZAMAWIAJĄCEGO).
1.2. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
Roboty budowlane polegające na zamontowaniu stolarki okienno-drzwiowej w systemie ciepłego montażu wraz z jej dostarczeniem na potrzeby realizacji inwestycji dot. mieszkań chronionych w Sieruciowcach. Zakres ilościowy i Wymagania ogólne zawiera Tabela nr 1 i Tabela nr 2 (odpowiednio do danego zadania), stanowiące załączniki do Opisu przedmiotu zamówienia.
1.3 Dodatkowe wymagania realizacji zamówienia.
1.3.1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie określonym w umowie na realizację przedmiotu zamówienia oraz SWZ.
1.3.2. Wraz z zakończeniem wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca przekaże Zamawiającemu niezbędne dokumenty związane z przedmiotem zamówienia.
1.3.3. Wymagany okres gwarancji jakości wynosi – min. 12 miesięcy.
1.3.4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu pisemnej gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia na okres wskazany w ofercie liczony od dnia podpisania przez przedstawicieli stron protokołu zdawczo-odbiorczego. Szczegółowe warunki gwarancji jakości określa wystawiona i przekazana Zamawiającemu Karta Gwarancyjna.
1.3.5. Miejscem wykonania przedmiotu zamówienia jest – Sieruciowce 37 (dawna szkoła podstawowa), 16-205 Nowy Dwór.
1.3.6. Odbiór wykonanego przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności sprawdzenie zgodności przedmiotu zamówienia z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia i ofertą Wykonawcy.
1.3.7. Z czynności odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia sporządzony zostanie Protokół zdawczo-odbiorczy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44221100-6 - Okna

44221110-9 - Ramy okienne

44221200-7 - Drzwi

44221211-7 - Framugi drzwi

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45421112-2 - Instalowanie ram okiennych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na zaistnienie okoliczności powodujących, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Zamawiający postanowił wybrać inny wariant realizacji zamówienia oraz znacznie rozszerzyć zakres zamówienia o elementy otworowe wewnętrzne i zewnętrzne, tj. klapy dachowe oraz stolarkę drzwiową wewnętrzną.
Uzasadnienie prawne.
Art. 256 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.).
Stosownie do art. 256 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), „Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione”.
2023-10-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane