Świadczenie usług związanych z odśnieżaniem dróg powiatowych w sezonach zimowym 2023/2024 i 2024/2025
Zarząd Dróg Powiatowych we Włodawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00462540
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-26 08:35
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5651342508
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
5 przyznanych
CZESŁAW DOROSZSTAWKI, PL
90 720 PLNELŻBIETA KOWALCZUKWOLA UHRUSKA, PL
100 440 PLNEWA SZCZEPANIKURSZULIN, PL
100 440 PLNELŻBIETA KOWALCZUKWOLA UHRUSKA, PL
88 938 PLNELŻBIETA KOWALCZUKWOLA UHRUSKA, PL
89 100 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.