Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Skoczyńskiego 3 oraz Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Staszica 2
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00462810
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00462810/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-26 09:39
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81c0d0dd-5b81-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00462810 z dnia 2023-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Skoczyńskiego 3 oraz Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Staszica 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: scuw@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-81c0d0dd-5b81-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Skoczyńskiego 3 oraz Montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Staszica 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81c0d0dd-5b81-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462810
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00411528
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-II.271.178.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 22377,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Skoczyńskiego 3 oraz montaż przeciwpożarowego wyłącznika prądu PWP w budynku szatniowym MOSiR przy ul. Staszica 2.
2. Wykonawca wykona prace budowlane objęte niniejszym zamówieniem w sposób kompleksowy, zgodnie z obowiązującymi warunkami technicznymi, normami, normatywami, instrukcjami oraz innymi przepisami dotyczącymi wykonawstwa, w tym zgodnie min. z:
a) Przepisami zawartymi w Ustawie Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. (tj. Dz.U.2023.682 t.j. z dnia 2023.04.12 z póź. Zm.);
b) Przepisami zawartymi w Obwieszczeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia
07 czerwca 2019 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki
i ich usytuowanie (Dz. U. 2019 r., poz. 1065 z późniejszymi zmianami);
c) Wszystkimi przepisami i normami mającymi zastosowanie i wpływ na kompletność
i prawidłowość wykonania zadania oraz docelowe bezpieczeństwo użytkowania wraz
z trwałością.
d) Współczesną wiedzą techniczną oraz w sposób zapewniający właściwą, jakość tych prac.
3. Wykonawca w ramach niniejszego zamówienia poniesie wszelkie koszty niezbędne do wykonania zadania i uzyskania niezbędnych pozwoleń.
Lokalizacja inwestycji:
1) ul. Skoczyńskiego 3 oraz ul. Staszica 2 w Stalowej Woli.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia 13 października 2023 roku do godziny 12:00 do Centralnego Zamawiającego wpłynęły jedna oferta na realizację powyższego zadania od Wykonawcy:PROMONT PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, UL. DEKABRYSTÓW 84, 42-202 CZĘSTOCHOWA, REGON: 521757659, który zadeklarował:
wartość oferty: 45 000,00 zł, oraz
okres gwarancji: 3 lata.
Zamawiający – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, postanowił przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę w wysokości 23 000,00 zł, której nie jest w stanie zwiększyć do wysokości oferty Wykonawcy.
| 2023-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |