Remont hali ul. Łaszczowiecka w Tomaszowie Lubelskim
Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00462819
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00462819/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-26 09:41
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b80bb2b2-680a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9211658422
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budynków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00462819 z dnia 2023-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont hali ul. Łaszczowiecka w Tomaszowie Lubelskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Lubelskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 54
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdptomaszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdptomaszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna Powiatu Tomaszowskiego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont hali ul. Łaszczowiecka w Tomaszowie Lubelskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b80bb2b2-680a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462819
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044174/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont hali ul. Łaszczowiecka w Tomaszowie Lubelskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00438110
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.3721.16.2023.AZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.:
„Remont hali ul. Łaszczowiecka w Tomaszowie Lubelskim ".
2. Zakres robót obejmuje remont hali mieszczącej się przy ul. Łaszczowieckiej 9 w Tomaszowie Lubelskim. Remontowana hala znajduje się na terenie obwodu Drogowego nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.
Zakres prac obejmuje wykonanie ścian działowych, sufitów, stolarki drzwiowej, instalacja wodociągowa i kanalizacji sanitarnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) – zwana dalej ustawa Pzp, Zamawiający Powiat Tomaszowski z siedzibą władz w Tomaszowie Lubelskim reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 54, 22-600 Tomaszów Lubelski informuje, że dokonał unieważnienia postępowania.Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyżej wymienionym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2023-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |