Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II
Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych "DAR" w Jantarze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00462925
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00462925/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-26 10:02
- Lokalizacja
- Jantar, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5509de5c-62a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5791910616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00462925 z dnia 2023-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych "DAR" w Jantarze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192077835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 38
1.5.2.) Miejscowość: Jantar
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dar@cdi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: stegna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5509de5c-62a5-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5509de5c-62a5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462925
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00372173/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W wyniku przeprowadzonego zamówienia w trybie podstawowym art 275 pkt 1 wpłynęła jedna oferta, która została odrzucona na podstawie art 63 pkt 2 ( oferta nie została właściwie podpisana przez wykonawcę- brak podpisów elektronicznych). W wyniku czego całe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art 255 pkt 2. Dodatkowo kwota odrzuconej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na zamówienie art 255 pkt 3
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b50a2c7a-4707-11ee-9aa3-96d3b4440790
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.2023.ZZR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162159,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Remontu w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze. Obiekt jest zlokalizowany w Jantarze przy ul. Gdańskiej 38.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej
b) demontaż starych podłóg drewnianych
c) remont posadzek tj zasypanie pustki, izolacja przeciwwilgociowa i cieplna, wylanie posadzki, ułożenie posadzki Tarkett homogeniczny gr 2 mm
d) szpachlowanie, malowanie ścian i sufitów
e) demontaż i wykonanie nowych sufitów podwieszanych
f) remont 2 łazienek dla osób niepełnosprawnych
g) wymianę oświetlenia
h) wymianę grzejników
i) montaż rolet wewnętrznych
j) wywiezienie gruzu
k) roboty w zakresie instalacji elektrycznych, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót
4. Zamawiający udostępnia posiadany przedmiar robót jako materiał pomocniczy, mając na
uwadze ułatwienie kalkulowania ceny ofertowej.
5. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami. Przedmiot zamówienia Wykonawca wykona z własnych nowych materiałów pierwszego gatunku. Materiały dostarczone przez Wykonawcę powinny odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane.
6. Zdemontowane urządzenia oraz materiały nadające się do odzysku Wykonawca zobowiązany jest złożyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Gruz oraz materiały nienadające się do odzysku Wykonawca zobowiązany jest poddać utylizacji w ramach wynagrodzenia wynikającego ze złożonej oferty. Koszt załadunku, rozładunku oraz przewozu do miejsca ich składowania lub utylizacji mieści się w wynagrodzeniu wynikającym ze złożonej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zażądania przedstawienia dowodów z przekazania zdemontowanych materiałów do utylizacji.
7. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów i urządzeń równoważnych do wskazanych, z zastrzeżeniem, że ich parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe nie mogą być gorsze niż parametry materiałów i urządzeń wskazanych.
8. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – należy przyjąć, że Zamawiający podał opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach techniczno - eksploatacyjno - użytkowych nie gorszych niż te, które zostały podane w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów i urządzeń równoważnych do wskazanych, z zastrzeżeniem, że ich parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe nie mogą być gorsze niż parametry materiałów i urządzeń wskazanych w dokumentacji.
9. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w obmiarze robót został sporządzony z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
10. Powierzenie wykonania części przedmiotu zamówienia podwykonawcy lub podwykonawcom wymaga zawarcia umowy o podwykonawstwo, przez którą należy rozumieć umowę w formie pisemnej o charakterze odpłatnym, zawartą pomiędzy Wykonawcą a innym podmiotem (podwykonawcą), a także między podwykonawcą a dalszym podwykonawcą lub między dalszymi podwykonawcami, na mocy której odpowiednio podwykonawca lub dalszy podwykonawca, zobowiązuje się wykonać część zamówienia.
11. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować minimum 24 – miesięczną gwarancję na wykonane prace i zamontowane urządzenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45431200-9 - Kładzenie glazury
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 162000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 162000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 162000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rych-Mal-Bud Ryszard Wohlert
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 583198379
7.3.3) Ulica: Starowiejska 35/2
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-534
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 162000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-05-31| 2023-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |