Przebudowa drogi w miejscowości Silec - Siemkowo, dojazd do pól (dz. nr 143 obręb Silec) - długości 550mb, etap III od km 1+400,00 do km 1+950,00
GMINA SROKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00463133
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00463133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-26 10:43
- Lokalizacja
- Srokowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1000399-5b11-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7422077419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00463133 z dnia 2023-10-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Silec - Siemkowo, dojazd do pól (dz. nr 143 obręb Silec) - długości 550mb, etap III od km 1+400,00 do km 1+950,00
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SROKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742818
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Rynkowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Srokowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-420
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminasrokowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminasrokowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminasrokowo.logintrade.net/zapytania_email,141462,6ac9b26c8b38035f209d59b0d3b900f1.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w miejscowości Silec - Siemkowo, dojazd do pól (dz. nr 143 obręb Silec) - długości 550mb, etap III od km 1+400,00 do km 1+950,002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1000399-5b11-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00463133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049067/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi w miejscowości Silec-Siemkowo, dojazd do pól (dz. nr 143 obręb Silec) - długości 550mb, etap III od km 1+400,00 do km 1+950,00
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00414317
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGT.271.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 330900,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na przebudowie odcinka drogi gminnej w miejscowości Silec-Siemkowo (dojazd do pól) od km 1+400,00 do km 1+950,00 (dz. nr 143 obręb Silec) o długości 550,00mb, w ramach III etapu prac. Zakres robót budowlanych w szczególności obejmuje:
1.1 Roboty pomiarowe – wytyczenie i obsługa geodezyjna,
1.2 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych nawierzchni emulsją asfaltową,
1.3 Wyrównanie podbudowy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie na długości około 100m,
1.4 Wyrównanie istniejącej nawierzchni,
1.5 Wyrównanie podbudowy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie,
1.6 Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
1.7 Ścinka i uzupełnienie poboczy,
1.8 Wykonanie geodezyjnej dokumentacji powykonawczej.
Szczegółowy opis robót budowlanych zawarty w załączniku nr 6 do SWZ.
Roboty budowlane będą realizowane przy nadzorze Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396921,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549727,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396921,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451699584
7.3.3) Ulica: Węgorzewska 4
7.3.4) Miejscowość: Gajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 11-500
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396921,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |